PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759856}

Skrywana prawda

Hidden Truth
5,0 503
oceny
5,0 10 1 503

Skrywana prawda
powrót do forum filmu Skrywana prawda

Myślałam na początku jak czytałam opis, że są tam jakieś uklady i stąd policja nic nie robo mimo, że Jane daje im jakieś poszlaki, ale tnę szeryf byl tak głupi że aż szok. Zamknął ojca dziewczyny tylko dlatego że tak było wygodnie i całe miasto dawno postawiło na nim krzyżyk. Gdyby nie zadziorność Jane to w więzieniu siedziałby niewinny bo szeryfowi nie chciało się ruszyć dupska i sprawdzić to i owo. Choćby przykład z kubkiem w łodzi, którego wcześniej tam nie było jak mówiła Jane ale skąd szeryf miał to wiedziec skoro nawet nie sprawdził tego. Sam fakt że chłopak który znalazł ciało też nie został przesłuchany. Wszystko szyte grubymi nićmi. Może szeryf wolał tak by nie urazić bogacza Michaela. Niby coś go tam pytał o zdjęcie i tego gwoździa rzekomego ale chyba tak na odwal się. Przecież lepiej przymknąc jakiegoś alkoholika, którego i tak nikt nie będzie bronił poza siostrą. Koniec końców sytuacja pokazuje, że łatwo oczernić kogoś bo okoliczności temu sprzyjają niekoniecznie patrząc czy zawinił.

ocenił(a) film na 3
tenisistka1

Opis nie zachęca, ale ocena 6...film naprawdę na tyle zasługuje? Bo nie wiem, czy poświęcić czas na oglądanie.

ocenił(a) film na 6
arkonia

Ocena 6 jest za inne rzeczy wytym filmie, między innymi za fajna grę ciotki zamordowanej dziewczyny, ogólnie fabuła jest niezła taka na 6 właśnie. I dlatego ze jest kilka rzeczy co irytują to nie dałam wyższej noty. A to czy na tyle zasługuje to iindywidualna kwestia oglądajacego i czy warto to ci nie powiem, sama ocen. Film nie trwa 3 godziny wiec dużo czasu nie stracisz.

ocenił(a) film na 3
tenisistka1

Dzięki za informację. Myślę, że spróbować obejrzeć mogę - z uwzględnieniem ostrzeżeń ;-)

ocenił(a) film na 7
tenisistka1

mnie ogólnie film przypadł do gustu. po oglądaniu hollywoodzkich mega produkcji gdzie ciągle strzelają i wysadzają, ten spokojny film trafił w mój gust. ponad połowa pozytywnych wrażeń to zdjęcia i wspaniałe plenery. sam film też okej, ale szeryf jest strasznie irytujący. widać, że nie chce mu się prowadzić śledztwa tylko wsadzi kogoś kogo nie lubi i sprawia załatwiona. spodziewałem się znacznie gorszego filmu, ale jestem mile zaskoczony:)

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

No tak film jako całokształt był całkiem okej, mimo żetak naprawdę prawie od początku wiadomo kto jest winny. Taki przyjemny thriller na wieczór. Co kto lubi jeśli idzie o ocenę. Co do szeryfa to jednak często jest tak, że ludzie osadzaja bo ktos ma złą opinię i najłatwiej go oskarżyć o zło całego miasta.

ocenił(a) film na 3
Mauna_Kea

7?
Serio?

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

serio

ocenił(a) film na 3
Mauna_Kea

Miłośnik Nory Roberts?

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

po prostu podobał mi się ten film. nie ma dla mnie znaczenia czy jest to produkcja TV klasy D, czy film w mega obsadzie za miliardy $. Podobał mi się więc dałem 7

ocenił(a) film na 3
Mauna_Kea

Lata temu widziałem to:
http://www.filmweb.pl/film/Zorza+polarna-2009-502787
i też dostało ode mnie 7, ale chciałem dać więcej, tylko się powstrzymałem.
Film widziałem kilka razy od tego czasu i bardzo mi się podobał, choć to tania, prosta i naiwna produkcja oparta o bazgroły pani Nory :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones