PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118521}
4,0 68
ocen
4,0 10 1 68
Snuff Movie
powrót do forum filmu Snuff-Movie

gdyby bylaby tu znana obsada moim skromnym zdaniem film by osiagnal niesamowity sukces! choc nie jest tak dobry jak sam pomysl.. od poczatku.
a wiec film zmyla widza od samego poczatku.. mozna powiedziec , ze w zasadzie na plus ten poczatek chociaz obrzydliwy! (no ale o to tez troche chodzilo, wiec sie jakos szczegolnie nie czepiam, osobicie troche mnie odrzucal ;]) .. Rozumiem te ujecia.. Z kamer ukrytych, raz profesjonalna raz z reki.. niby zamierzone, a przez to film jest raczej amatorski, a niby nie jest ;p (wiem wiem mentlik , ale ten film rowniez nim jest!! :) ). Co do gry aktorskiej to nienajlepiej.. Zwlaszcza jesli chodzi o nasza glowna bohaterke (ktora byla nomen omen producentka - to samo mowi za siebie). Przez caly film miala w zasadzie ta sama mine. No ale mozna bylo ja polubic.. Co do reszty to ok.
Kiedy zobaczylem postac 'zabka' to mnie troche zazenowalo no ale koncowka jednak robi swoje.. co do niej to zaraz, ale dobre jeszcze bylo jak facet Wendy przybiegl z policja.. niezly zwrot akcji, ale.. nierowna sie z wrecz nieprzecietna i jakze inteligentna koncowka.. nie dosc , ze film byl zaskakujacy, ale film zrobiony o tym (mam nadzieje, ze Ci co widzieli zrozumieli mnie ;)) .. majstersztyk co do tego! co do ostatniej minuty nas zwodzi! poczatek (chodzi mi o napisy) dobry.. laczy nas z koncowka.. kiedy Borys Arkadian mowi o tym .. na prawde niezle!
podsumowujac film mial tak ogromny potencjal , ze sobie nie wyobrazacie, ale czegos mu brakuje .. widac to golym okiem.. moze jakiejs mimo wszystko wartszej akcji i ciekawiej zrobione? koncowka szokuje co jest na plus. daje do myslenia dzieki czemu filmu tak szybko nie zapomnimy..
ode mnie 7+\10

wine_bae

Byłem na twoim profilu i stwierdzam że mamy podobny gust. Obejrzyj japońskie "Dark Water". I polecam całą twórczość Giuliamo del Toro (reżyser " Oczu Julii ").

ocenił(a) film na 7
straszny_romantyk

ogladalem Dark Water, calkiem niezly - 7 : > a co del Toro to "Labirynt Fauna" a przede wszystkim "Oczy Julii" zwalaja z nog ! ;)

użytkownik usunięty
wine_bae

Dokładnie tak jak napisałeś, był dobry, ale czegoś brakowało pomijając budżet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones