PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 084
oceny
7,3 10 1 112084
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Właśnie wróciłem z seansu i powiem ,że film robi wszystko to czego oczekiwałem i o wiele więcej! jest to świetna komedia romantyczna, superhero z przesłaniem tak jak u Spider-Mana powinno być!. Odpowiada na wiele pytań jakie pozostały po Endgame i robi świetną podbudówkę pod "phase 4" filmów MCU. To jak ten film spaja MCU i korzysta z zasobów bogatego uniwersum Marvel comics jest świetne Taki właśnie powinie być Spider-man! I te sceny po napisach! Mind blown

ocenił(a) film na 8
vangance

Są 2 sceny po napisach? Bo napisałeś "sceny"

ocenił(a) film na 8
ogrod21

tak, 2

ocenił(a) film na 8
ogrod21

takie 2, obie bardzo ważne, co wsumie jest dość dziwne, zazwyczaj druga była bardziej komedyjna.

ocenił(a) film na 7
vangance

Chyba komediowa...

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

tak, przepraszam.

ocenił(a) film na 8
ogrod21

Aha no to nieźle będę musiał iść drugi raz do kina

ogrod21

Też widziałam tylko 1 scenę. Wszyscy wychodzili już z sali więc też wyszłam. Nie wiedziałam, że są 2.

revira

W filmach Marvela zazwyczaj są 2 sceny. Trzeba swoje odsiedzieć, żeby wszystko zobaczyć ;)

revira

NIGDY nie wychodzi się na filmach Marvela w trakcie napisów, jak ktoś wychodzi znaczy, że jest idiotą

ocenił(a) film na 10
ogrod21

https://www.youtube.com/watch?v=2Ruwl2MA5I8

vangance

Komedia romantyczna powiadasz?
To ja podziękuje.

milunirafcio

Określenie komedia romantyczna to przesadzone stwierdzenie.
Jest to film akcji z elementami komedii oraz wątkiem romantycznym, który notabene zaczął się już w poprzednim filmie.
Na nowym pajączku można się bardzo dobrze bawić. Film ten ma swoje minusy, jest dosyć przewidywalny, jeżeli chodzi o wątek Mysterio, ale na pewno nie jest to czas stracony i myślę że warto wybrać się na niego do kina.

ocenił(a) film na 8
Shumitu

Jak dla mnie była to komedia romantyczna szczególnie cały pierwszy akt, przypomina komedie dla nastolatków z początku lat 2000 ,akcje tych filmów w większości działy się w szkołach. A plot twist z mysterio jest banalny do przewidzenia tylko jeśli znasz pierwowzór postaci. Znam parę osób które wogulę się tego nie spodziewały. :^)

vangance

Powiadasz wogule..

ocenił(a) film na 8
vangance

Dokładnie!
My z mężem nie czytaliśmy komiksów, nie oglądaliśmy kreskówek, więc dla nas ta 'przemiana' w barze była dużym zaskoczeniem.

ocenił(a) film na 8
milunirafcio

Nie ma w tym stwierdzeniu nic złego. Jeżeli spodziewasz się masy awkward moments i irytujących scen - nie o to chodzi. Jest tu kilka fajnych wątków romantycznych (tak, kilka) poprowadzonych z wyczuciem i humorem. Na tym polega tutaj "komedia romantyczna", dlaczego w sumie tak negatywnie cię to nastawiło?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Lol987654321_filmweb

Solidny argument.

ocenił(a) film na 9
Lol987654321_filmweb

Jakie nieporozumienie? Film jest świetny! I ten początek ❤️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones