Odtwórz Zwiastun nr 1 1:54
Film

2018 1 godz. 46 min.
6,3 3 004
oceny
6,3 10 3004
1 737
chce zobaczyć
{"id":"773150","linkUrl":"/film/Status+Update-2018-773150","alt":"Status Update","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/31/50/773150/7838312.2.jpg"}
Po przeprowadzce do nowego miasta spowodowanej rozwodem rodziców Kyle nie może się odnaleźć. Chłopak otrzymuje dostęp do magicznej aplikacji, która zamienia jego posty w prawdę. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Status Update
Status Update (2018) Zwiastun nr 1 1:54
Status Update | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2018 | Film Kyle Moore to nastolatek, który dotkliwie odczuł separację rodziców i właśnie się przeprowadził. Nie potrafi odnaleźć się w nowym miejscu zamieszkania, nie jest zbyt popularny w szkole, aż nagle... odkrywa magiczną aplikację, która sprawia, że jego social-mediowe statusy stają się rzeczywistością. Teraz może zacząć realizować swoje najskrytsze marzenia!

Kyle Moore to nastolatek, który dotkliwie odczuł separację rodziców i właśnie się przeprowadził. Nie potrafi odnaleźć się w nowym miejscu zamieszkania, nie jest zbyt popularny w szkole, aż nagle... odkrywa magiczną aplikację, która sprawia, że jego social-mediowe statusy stają się rzeczywistością. Teraz może zacząć realizować swoje najskrytsze marzenia!

studio
Brightlight Pictures / DNA Pictures / Offspring Entertainment
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Status Update
inne tytuły
状态更新 Singapur
Status Update (II) (inny tytuł) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Polska

  claudiar5 ocenił(a) film na 9

  Kiedy film będzie w Polsce? (O ile będzie)

 • Dziwny film...

  Egzorcysta_Ferdas ocenił(a) film na 5

  Bardzo nierówny film, jest wiele momentów które nadają się tylko do przewinięcia (gadanki, śpiewanki), ale jest kilka bardzo dobrych momentów. Żarty raczej niskich lotów i bliżej im do żenady. Ogółem średniak, mi akurat nie podszedl

  2
  • Bardzo fajny film.

   aam38 ocenił(a) film na 8

   Raczej dla młodzieży ale przyjemnie się oglądało. Do tego fajne piosenki. Taki rozrywkowy, na poprawę nastroju, lekki, łatwy i przyjemny.

   2
   • Film dla małolatów

    RadoslawKamil

    Ogólnie dość depresyjnie przyjąłem ten film. W zamierzeniu dla nastolatków z USA to dobra komedia. W naszych realiach to mocny średniak dla wielbicieli aktorów w nim występujących.

    • Fajny film

     materek_materek21_PL ocenił(a) film na 9

     Film mi się podobał , obejrzałem go głównie że względu na Olivię ale ogólnie film był fajny Czekam na polską premierę o ile wogóle będzie :)