film

Syn Rambow

Son of Rambow
2007
1h 36m
6,3 2 774
oceny
6,3 10 1 2774
6,5 2
oceny krytyków
Will Proudfoot (Bill Milner) szuka ucieczki od dusznej, rodzinnej atmosfery. Znajduje ją poznając Lee Cartera (Will Poulter), szkolnego nicponia. Uzbrojony w kamerę i... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Syn Rambow zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Will Proudfoot (Bill Milner) szuka ucieczki od dusznej, rodzinnej atmosfery. Znajduje ją poznając Lee Cartera (Will Poulter), szkolnego nicponia. Uzbrojony w kamerę i płytę "Rambo: Pierwsza krew", Lee planuje stworzyć nowy rozdział w historii kinematografii filmując własną, pełną akcji opowieść. Razem, ta dwójka nowopoznanych przyjaciółWill Proudfoot (Bill Milner) szuka ucieczki od dusznej, rodzinnej atmosfery. Znajduje ją poznając Lee Cartera (Will Poulter), szkolnego nicponia. Uzbrojony w kamerę i płytę "Rambo: Pierwsza krew", Lee planuje stworzyć nowy rozdział w historii kinematografii filmując własną, pełną akcji opowieść. Razem, ta dwójka nowopoznanych przyjaciół przemienionych w filmowych twórców szybko odkrywa, że ich pomysłowa i pełna zbiegów okoliczności przygoda zaczęła żyć własnym życiem! 

boxoffice
$10 871 449 na świecie
$1 785 505 w USA
$9 085 944 poza USA
dystrybucja
Imperial - Cinepix
studio
arte France Cinéma / Celluloid Dreams / Good Film Productions (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Son of Rambow
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono od 31 lipca 2006 r. do 25 września 2006 r. w w Szkole Ashlyns w Berkhamsted (Hertfordshire, Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Genialny film

ocenił(a) film na 10

Po prostu genialny film. Inny niz wszystkie jakie dotychczas widzialam, przeplatany absolutnie rewelacyjnym ekscentrycznym humorem film niosacy calkowicie powazna zyciowa prawde. Wielowatkowy film o relacjach ludzkich (rodzinnych, kolezenskich, spolecznych) --- PO PROSTU MAJSTERSZTYK !!!

SYN RAMBOW to obraz podpisany przez Gartha Jenningsa, który wcześniej zrealizował przyzwoitą komedie/sf AUTOSTOPEM PRZEZ GALAKTYKĘ.
SYN RAMBOW to obraz, który w roku 2008 (choć zrobiono go niemal rok wcześniej) przepaszerował przez światowe ekrany zbierająć pokaźny worek nagród i pochwały krytyków.

Wielka szkoda,...

więcej

Totalne zaskoczenie – film bardzo pozytywny i nie tylko dla młodego widza. Ogląda się go z dużą przyjemnością: niewymuszony humor, dużo zaskakujących pomysłów. Akcja biegnie wartko, a historia wciąga. Aktorstwo dzieci na dobrym poziomie. Pozornie błaha zabawa w kręcenie filmu okazuję się ważną próbą przyjaźni między...

więcej

zupełnie fajny

ocenił(a) film na 8

Skończyłam oglądać przed chwilą i zdziwiłam się, bo niespodziewanie (nie wiem czemu się nie spodziewałam)- film całkiem do rzeczy.
Obejrzałam z chłopakiem i dobrze się bawiliśmy :)Przypomniały nam się nasze pomysły na zabawy w dzieciństwie - włos się jeży :D

Film dobry, familijny faktycznie, ja tam polecam.

A...

więcej

Jak dla mnie film naprawdę bardzo dobry .Bardzo pouczający scenariusz ukazujący jakie koszty trzeba ponieść aby zyskać prawdziwą przyjaźń. Były momenty że łezka mi się zakręciła w oku :) Polecam ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones