film

Szofer do usług

Amateur Night
2016
1h 29m
4,9 2 707
ocen
4,9 10 1 2707
Choć Guy Carter (Jason Biggs) z wyróżnieniem ukończył architekturę, od roku nie może znaleźć pracy. Zdesperowany, mając na utrzymaniu żonę i dziecko, decyduje się przyjąć... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Szofer do usług zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Szofer do usług
Zwiastun nr 1
nr 1 2016-08-04T09:51:12 https://fwcdn.pl/webv/01/12/40112/thumbnail.40112.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/245/734045/amateur_night_official_trailer.vp9.720p.webm

Choć Guy Carter (Jason Biggs) z wyróżnieniem ukończył architekturę, od roku nie może znaleźć pracy. Zdesperowany, mając na utrzymaniu żonę i dziecko, decyduje się przyjąć posadę kierowcy. Jest przekonany, że będzie rozwoził pizzę. Okazuje się jednak, że został zatrudniony w charakterze szofera luksusowych prostytutek. Pieniądze jednak nieChoć Guy Carter (Jason Biggs) z wyróżnieniem ukończył architekturę, od roku nie może znaleźć pracy. Zdesperowany, mając na utrzymaniu żonę i dziecko, decyduje się przyjąć posadę kierowcy. Jest przekonany, że będzie rozwoził pizzę. Okazuje się jednak, że został zatrudniony w charakterze szofera luksusowych prostytutek. Pieniądze jednak nie śmierdzą, więc decyduje się spróbować. Czy w świecie pełnym pokus uda mu się sprostać wyzwaniu i dowieść, że jest odpowiedzialnym mężem, na którego barkach spoczywa los rodziny?

studio
Punch Media
tytuł oryg.
Amateur Night
inne tytuły
Drive, she said (tytuł roboczy) USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Solidna 7

ocenił(a) film na 7

Dobra komedia. W sam raz na wieczór do dobrego browarka.

Żenada

ocenił(a) film na 2

Nawet jak na standardy głupich komedii, to był niewiarygodnie słaby film. Przysłowiowe "gołe baby" nie podwyższyły oceny, z resztą nie specjalnie się rozbierały. Biggs wystąpił jednak w gorszym filmie niż te nędzne "American Pie".

Opis

ocenił(a) film na 4

Guy Carter ukończył architekturę z wszystkimi możliwymi nagrodami, ożenił się i oczekuje narodzin swego pierwszego dziecka. Jednak nie może znaleźć pracy. Sytuacja zmusza go do podjęcia pracy w charakterze kierowcy. Okazuje się jednak, że nie pizzę będzie rozwoził, a luksusowe prostytutki.

Główny aktor, znany z wielu innych fajnych komedyjek a nie pojawił się tutaj w obsadzie...

a dodatkowo "życiowy" i z przekazem

dziwią mnie zatem tak niskie oceny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones