Odtwórz Zwiastun nr 1 1:59
Film

Amateur Night

2016 1 godz. 29 min.
4,9 2 607
ocen
4,9 10 2607
693
chce zobaczyć
{"id":"734045","linkUrl":"/film/Szofer+do+us%C5%82ug-2016-734045","alt":"Szofer do usług","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/40/45/734045/7773790.2.jpg"}
Choć Guy Carter (Jason Biggs) z wyróżnieniem ukończył architekturę, od roku nie może znaleźć pracy. Zdesperowany, mając... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Szofer do usług
Szofer do usług (2016) Zwiastun nr 1 1:59
Szofer do usług | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2016 | Film Choć Guy Carter ([person=7153]Jason Biggs[/person]) z wyróżnieniem ukończył architekturę, od roku nie może znaleźć pracy. Zdesperowany, mając na utrzymaniu żonę i dziecko, decyduje się przyjąć posadę kierowcy. Jest przekonany, że będzie rozwoził pizzę. Okazuje się jednak, że został zatrudniony w charakterze szofera luksusowych prostytutek. Pieniądze jednak nie śmierdzą, więc decyduje się spróbować. Czy w świecie pełnym pokus uda mu się sprostać wyzwaniu i dowieść, że jest odpowiedzialnym mężem, na którego barkach spoczywa los rodziny?

Choć Guy Carter (Jason Biggs) z wyróżnieniem ukończył architekturę, od roku nie może znaleźć pracy. Zdesperowany, mając na utrzymaniu żonę i dziecko, decyduje się przyjąć posadę kierowcy. Jest przekonany, że będzie rozwoził pizzę. Okazuje się jednak, że został zatrudniony w charakterze szofera luksusowych prostytutek. Pieniądze jednak nieChoć Guy Carter (Jason Biggs) z wyróżnieniem ukończył architekturę, od roku nie może znaleźć pracy. Zdesperowany, mając na utrzymaniu żonę i dziecko, decyduje się przyjąć posadę kierowcy. Jest przekonany, że będzie rozwoził pizzę. Okazuje się jednak, że został zatrudniony w charakterze szofera luksusowych prostytutek. Pieniądze jednak nie śmierdzą, więc decyduje się spróbować. Czy w świecie pełnym pokus uda mu się sprostać wyzwaniu i dowieść, że jest odpowiedzialnym mężem, na którego barkach spoczywa los rodziny?

studio
Punch Media
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Amateur Night
inne tytuły
Szofer do usług Polska
Drive, she said (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Żenada

  mitrus80 ocenił(a) film na 2

  Nawet jak na standardy głupich komedii, to był niewiarygodnie słaby film. Przysłowiowe "gołe baby" nie podwyższyły oceny, z resztą nie specjalnie się rozbierały. Biggs wystąpił jednak w gorszym filmie niż te nędzne "American Pie".

  4
  • Solidna 7

   BiOQ ocenił(a) film na 7

   Dobra komedia. W sam raz na wieczór do dobrego browarka.

   5
   • Opis

    anro ocenił(a) film na 4

    Guy Carter ukończył architekturę z wszystkimi możliwymi nagrodami, ożenił się i oczekuje narodzin swego pierwszego dziecka. Jednak nie może znaleźć pracy. Sytuacja zmusza go do podjęcia pracy w charakterze kierowcy. Okazuje się jednak, że nie pizzę będzie rozwoził, a luksusowe prostytutki.

   • Główny aktor, znany z wielu innych fajnych komedyjek a nie pojawił się tutaj w obsadzie...

    2
    • Dotrwałam do końca tylko dlatego, że ją bardzo lubię. Szkoda, że gra w takich słabych filmach :(

     1