Myślę, że wraz ze zmianą realiów czasowych trudno będzie je do siebie przyrównać, nie mniej jednak czekam z niecierpliwością na porno, bo mnie ciekawość zżera ogromna! (I oby Marka dalej grał Ewan Mcgregor :))
Dorówna tylko i wyłącznie jeśli zagra stara ekipa (McGregor, Miller, Bremmer i przede wszystkim Carlyle). Czytając "Porno" miałem ich przed oczami. Oby nie okroili mocno wątku Begbiego :)
Renton, Sick Boy, Spud, Dianne i Begbie muszą być zagrani przez tych samych aktorów - również nie wyobrażam sobie żadnych innych osób na ich miejscach :) ale jestem bardzo ciekawa jaka aktorka zagra Nikki i jak (jeśli w ogóle) zekranizują proces powstawania samego filmu :D
Podczas mojego ostatniego seansu "Trainspotting" zastanawiałam, jakby mógł wyglądać i czy w ogóle powstanie kiedykolwiek sequel tego filmu i oto dowiedziałam się, że są na to spore szanse . Myślę, że pewnie będzie słabszy (jak to zwykle z sequelami), ale nie znaczy, że będzie zły. Jeśli powstanie, to na pewno obejrzę.
Porno było lepszą książką od Traisnpottingu. To nie jest zwykły sequel, a adaptacja kolejnej książki.
niestety ma to być baaardzo luźna adaptacja. z Porno wezmą tylko kilka motywów podobno. To ma być ogólnie świeża historia. Nie wiem czy toi dobrze czy źle - zobaczymy , Porno czytałem tylko do połowy ale było zajebiste
Raczej nie dorówna, ale i tak jestem ogromnie ciekawy tego filmu. "Porno" było dość obszerne, więc pewnie sporo wątków zostanie pominiętych.....
Ma szansę, choć już teraz wydaje się mi, że przez tak różne okresy powstawania filmów ciężko będzie je porównywać mimo iż ten będzie kontynuacją tamtego.
Dlaczego jednak ma? Ponieważ większość obsady Trainspotting znajduje się też i w Porno, jak reżyser, scenarzysta i kilku aktorów-to dokładnie te same osoby. Z tym, że ludzie czasem się zmieniają i ich wizje na pewne rzeczy też. Ale trzymam kciuki i film i tak obejrzę, z ciekawości ;P
żródło: http://stopklatka.pl/news/trainspotting-2-oficjalnie-z-rokiem-premiery-i-potwier dzona-obsada dla ciekawskich
Na pewno będą efekty specjalne lepsze :D.Mam tylko nadzieje że z tego kultowego filmu nie zrobią jakieś kiszki ;).
Wątpie żeby go przerósł ale jeśli pójdą w ducha książki "Porno" to może spoko dorównać pierwszej części aczkolwiek trzeba się nastawić że będzie to film całkowicie inny. Co innego tam jest już wątkiem przewodnim nie dragi i bagaż jaki ze sobą niosą rujnując życie.
Obejrzeć, obejrze, ale nie da rady dorównać jedynce. Nie ma szans. Swiat za bardzo stanal na glowie, realia nie te, klimatu nie da sie odwzorowac. Niestety.
Danny Boyle klasycznie przypomniał nam po 20-tu latach o paczce przyjaciół z "bagażem doświadczeń".W takim składzie następne 20 lat później będzie oglądane z prawdziwą przyjemnością.Polecam T2.
Kolejny sequel ktory podobnie jak nieliczni - terminator 2 , szklana pulapka 2 i niezniszczalni 2 ( :D ) nie odbiega poziomem od pierwszej czesci :) pozytywnie mnie zaskoczyl :)
Wątpię. Inne czasy. Fani T1 już się zestarzeli...
Wolę przygotować się na porażkę aby ewentualnie miło się rozczarować ;)