Odtwórz Zwiastun nr 1 1:30

Zobacz Tajny front zwiastun

Film

Rogue Warfare

2019 1 godz. 43 min.
3,4 191
ocen
3,4 10 191
37
chce zobaczyć
{"id":"838497","linkUrl":"/film/Tajny+front-2019-838497","alt":"Tajny front","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/84/97/838497/7914768.2.jpg"}
Elitarna jednostka, składająca się z najlepszych żołnierzy z różnych stron świata, musi stawić czoło podziemnej sieci terrorystów.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Tajny front
Tajny front (2019) Zwiastun nr 1 1:30
Tajny front | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2019 | Film Siedem lat po śmierci [person=214166]Osamy Bin Ladena[/person], na Bliskim Wschodzie, powstaje śmiertelnie niebezpieczna, podziemna sieć terrorystów o nazwie „Czarna Maska”. Aby powstrzymać jej zbrodnicze działania prezydent Stanów Zjednoczonych ([person=4679]Stephen Lang[/person]) w porozumieniu z Chinami, Rosją, Wielką Brytanią i Francją powołuje elitarną jednostkę, składającą się z wysoko wyspecjalizowanych żołnierzy. Bezwzględny wróg zagraża światowemu bezpieczeństwu nowym podejściem do terroryzmu, łączącym nowoczesną technologię z biologią. Broń nowej generacji ma jeden cel - zburzyć światowy porządek i rozpętać globalny chaos. Elitarna jednostka pod wodzą heroicznego agenta Daniela ([person=59720]Will Yun Lee[/person]) wyrusza z tajną misją rozpracowania terrorystów i rozbrojenia bomby, zagrażającej życiu największych światowych przywódców.

Siedem lat po śmierci Osamy Bin Ladena, na Bliskim Wschodzie, powstaje śmiertelnie niebezpieczna, podziemna sieć terrorystów o nazwie „Czarna Maska”. Aby powstrzymać jej zbrodnicze działania prezydent Stanów Zjednoczonych (Stephen Lang) w porozumieniu z Chinami, Rosją, Wielką Brytanią i Francją powołuje elitarną jednostkę, składającą sięSiedem lat po śmierci Osamy Bin Ladena, na Bliskim Wschodzie, powstaje śmiertelnie niebezpieczna, podziemna sieć terrorystów o nazwie „Czarna Maska”. Aby powstrzymać jej zbrodnicze działania prezydent Stanów Zjednoczonych (Stephen Lang) w porozumieniu z Chinami, Rosją, Wielką Brytanią i Francją powołuje elitarną jednostkę, składającą się z wysoko wyspecjalizowanych żołnierzy. Bezwzględny wróg zagraża światowemu bezpieczeństwu nowym podejściem do terroryzmu, łączącym nowoczesną technologię z biologią. Broń nowej generacji ma jeden cel - zburzyć światowy porządek i rozpętać globalny chaos. Elitarna jednostka pod wodzą heroicznego agenta Daniela (Will Yun Lee) wyrusza z tajną misją rozpracowania terrorystów i rozbrojenia bomby, zagrażającej życiu największych światowych przywódców.

tytuł oryg.
Rogue Warfare
inne tytuły
Tajny front Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Los Angeles i Santa Clarita (Kalifornia, USA).
Zdjęcia do filmu kręcono od 1 marca 2017 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Rogue Warfare The Hunt 2019

  stefanmisiopodobny

  Ale gniot. Niczym produkcja z Bollywood.

  5
  • Film akcji w konwencji gry komputerowej!?

   Mieczfm

   Nie mam jednoznacznego określenia dla takiego gatunku. Fabuła bez polotu. Dialogi jak w tramwaju. Ładne krajobrazy. Ciekawa i wpadająca w tempo akcji muzyka. Żołnierze wędrują, kluczą, wynajdują, strzelają, likwidują, przemieszczają się dalej. Trochę odpoczywają. Jakaś wzniosła ... więcej

   • Szykuje się dobra sieka

    xxadrianxx ocenił(a) film na 6

    Nigdzie żadnych reklam, pr-u, bo wygląda na to, że ci źli to muslimy, tyle ze zwiastuna wywnioskowałem, ale zostawmy politykę: szykuje się niezła sieka, a to prawdziwi chłopcy cenią w kinie bezapelacyjnie ;D Zaraz po Rambo i Jokerze, ląduje na podium moich oczekiwanych filmów.