PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608505}

Tak powiedziała

That's What She Said
4,5 498
ocen
4,5 10 1 498

Tak powiedziała
powrót do forum filmu Tak powiedziała

osobom, które mają choć minimalne wyczucie estetyki i dobrego smaku!
Cały film to wulgarne gadki na temat seksu i tematów, które nawet w najmniejszym stopniu seksu dotyczą. Starzejące się powoli, sfrustrowane panie, które z tych czy innych powodów zachowują się jak zwykłe szmaty (przepraszam za to dosadne określenie ale po obejrzeniu tego filmu takie wrażenie mi zostało). I tu nie chodzi w ogóle o tematy tabu bo takich już dzisiaj nie ma. Chodzi o sposób ich pokazania. Ten film nie robi tego z humorem a z irytującym (dla mnie) niesmakiem. Smuci mnie kiedy widzę, jak spłukuje się dzisiaj z ludzi różnymi sposobami wszelkie hamulce, wyczucie, wrażliwość, które są wyznacznikiem naszego człowieczeństwa i serwuje w zamian chamską swobodę i wulgarność próbując nam wmawiać, że to jest zabawne.
Ten film może być komedią dla ludzi, którzy lubią gruboskórne żarty i dosadne, wręcz prymitywne gadki na najbardziej intymne nawet tematy.

dorcus

Jednym słowem, prymitywny film o prymitywnych kobietach, szkoda czasu, nieporozumienie 1.

jokris

Zgadzam się, humor bardzo niskich lotów, ja tez daje 1

Shallin

Zgadzam się, strata czasu, mam nadzieję, że takie kobiety to margines w naszym społeczeństwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones