1 godz. 27 min.
6,4 2 819
ocen
6,4 10 2819
922
chce zobaczyć

{"type":"film","id":803456,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Take+Your+Pills-2018-803456/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Take Your Pills
 • diabol44 ocenił(a) ten film na: 5

  Nie wiem czy to reklama "leku", przestroga czy racjonalizacja i próba uzasadnienia tego, że wszyscy biorą to i ja mogę a wręcz powinienem ?

  Chyba nie bardzo zrozumiałem przesłanie ... Zaraz, zaraz a może mam jakiś deficyt uwagi ? Dobrze, że dziś wolne, umówię się do lekarza a być może od jutra będę mieć Adderall ;)

 • diabol44 Dokładnie , mam takie same odczucia . Jakby ten dokument był bardziej uzasadnieniem brania , niż przestrogą ...

 • xavi1991 ocenił(a) ten film na: 6

  itfucksmeover Moim zdaniem ostatnie pół godziny zdecydowanie pokazują, że lepiej nie brać.

 • kosciesh ocenił(a) ten film na: 8

  diabol44 chyba nie dotrwałeś do końca...... najpierw zobacz w całości potem oceń

 • kieko ocenił(a) ten film na: 8

  kosciesh Ponad godzina zachwalania i końcówka z przesłaniem "nie musisz być lepszy, bądź sobą". Słabo to odwodzi.

 • diabol44 ocenił(a) ten film na: 5

  kieko dokładnie o to mi chodziło, większa część filmu to zachwalanie i usprawiedliwianie dla tych co już stosują

 • ahbabul ocenił(a) ten film na: 7

  kieko jak dla mnie Ty jako widz musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie. słyszysz te 'pozytywy' ale nie ma nic za darmo, więc trzeba się zastanowić czy warto. jak dla mnie dobry dokument. szkoda tylko ze nie pokazuje problemu w skali globalnej, tego mi trochę brakuje w tych 'netflixowych' dokumentach. w końcu platforma od dawna ma już sasięg globalny, rozumiem że w amerykańskiej produkcji nikt nie przełoży mi danych konkretnie z Polski ale miło by było zobaczyć jakies uśrednione liczby w oparciu o 'nasz' kontynent.

 • diabol44 Też miałem trochę takie odczucia. Ogólnie mam wrażenie, że oni przez te tabletki chcieli po prostu pokazać, że żyjemy w jednym wielkim wyścigu szczurów...

 • Zapiekanka ocenił(a) ten film na: 8

  diabol44 Nie miałam takiego odczucia. Jednak chyba myślącemu człowiekowi nie trzeba mówić, że narkotyki, nawet te na receptę, mają skutki uboczne... a nie czekaj, ci w filmie nie wiedzieli. Ale o amerykańskim społeczeństwie trudno mieć dobre mniemanie, oni są jednak specyficzni i lubią się truć.

 • diabol44 Jak dla mnie, cały dokument to wielkie wychwalanie Adderallu (w trakcie sama sprawdzałam dostępność w Polsce) i pochodnych amfetaminy, ale ostatnie 30 sekund najlepiej podsumowuje większość doświadczeń z tym lekiem: "Gdybyśmy wszyscy byli na adderallu? Po co? Stracilibyśmy to, co robimy jako ludzie, gdy rozmyślamy, dajemy myślom krążyć bez celu. A co się z tego bierze? Kreatywność, sztuka, wspaniale relacje międzyludzkie. A także przenikająca, ludzka rozpacz, ale to cześć tego, co czyni nas ludźmi."