PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420056}
6,0 8
ocen
6,0 10 1 8

Taxidermist
powrót do forum filmu Taxidermist

Widzę, że idioci oceniający filmy, które jeszcze nie powstały/nie wyszły, mnożą się na FW. W kwestii 'Taxidermist' nie dzieje sie absolutnie nic. Film nigdy nie wyszedł poza sferę pre-produkcji i szanse na jego powstanie są iluzoryczne.

Tracker

Skąd to wiesz ??
Po prostu mnie interesuje skąd masz tą informacje nie chcę ci wytykać że "ściemniasz" .Tak po prostu .

JestemTuIncognito

Pytałem Marka Rolstona, który miał grać w filmie szeryfa, czy cokolwiek się z tym projektem dzieje bo w pre-produkcji jest już chyba z dwa lata(co, samo w sobie mówi wiele) i powiedział, że nic się nie dzieje ani nie działo. Dalej już nie będe tłumaczyl bo to rozmowa prywatna. A pytałem bo mnie akurat ten remake zaciekawił.

Tracker

Aha Mark Rolston od tak ci powiedział ok czaje .

JestemTuIncognito

Tak, przy kolacji. Co cię tak zadziwiło?

Tracker

Z deczka :)

JestemTuIncognito

Dobra chciałem aby informacje . Jak byś miał jeszcze jakieś info o tym filmie jak by coś uległo zmianie to napisz . Pozdro .

JestemTuIncognito

Nie ma żadnych informacji i nie będzie. Wiele filmów w Hollywood dodaje się do imdb na etapie tzw 'pre-produkcji' z nazwiskami aktorów, którzy rzekomo mają w filmie wystąpić, ale albo nic o tym nie wiedzą albo wyrazili zainteresowanie, gdy film uzyska fundusze potrzebne do jego realizacji. 'Taxidermist' podobnie jak western 'Hard Ride' nigdy tych funduszy nie zgromadziły a co za tym idzie, raczej nigdy nie powstaną.

Tracker

W końcu mi to wyjaśniłeś po 8 miesiącach .

JestemTuIncognito

Co poradzić. Nie bywam na fw często i nie mam ustawionych powiadomień na maila.

Tracker

Dobra spoko . Ważne że odpisałeś :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones