PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618069}
6,2 2 760
ocen
6,2 10 1 2760
Tekken: Blood Vengeance
powrót do forum filmu Tekken: Blood Vengeance

Czegoś tak ładnego się nie spodziewałem. 9/10. Śliczne i słodkie dziewczyny, które trudno nie
polubić.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Kreska? przeciez to jest wszystko w cgi....

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Wiem, ale tak mi się napisało. :) Ogólnie chodziło mi o stronę wizualną.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Film jest robiony przez tych samych ludzi od Namco Bandai którzy robili wszystkie filmiki do Tekkena 6, wiadomo ze gorna polka graficzna ale nic wiecej, film jest slaby, brak najwazniejszych psotaci i fabula oderwana od glownego motywu Żelaznej Pięści, poza walką rodu Mishima nudy.

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Nie jest słaby, gdyż oglądało się go bardzo przyjemnie. Nie mówię, że miał jakąś świetną fabułę, ale mimo to była ciekawa i wciągająca. Najważniejsze jest to żeby polubić postacie, a główne bohaterki były świetne. Jednak jak pisałem na postrzeganie miała duży wpływ ta doskonała strona wizualna.

Anime było znacznie ładniejsze niż filmiki w grach.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Jakie anime? Znasz w ogóle serię czy wypowiadasz sie jako laik totalny?

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Oceniam anime jako anime ( to co prawda 3D, ale nadal anime). Rozumiesz ? Grę oczywiście znam, ale nie jestem jej fanem.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Anime to seria na podstawie mangi zazwyczaj, na pewno nie cos na podstawie gry więc się mylisz troszkę. Wszystko co jest na ekranie i z japonii nie jest anime. W jakie części grałeś? Nie chce sie klocic, ale po prostu film poza tym ze swietnie wyglada to jest nudnawy troszke. Tekken to seria o turnieju sztuk walki w tle walki rodu Mishima a nie przygody Xiaoyu i jej Pandy. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Anime to seria TV, OAV lub film kinowy. Może być zarówno na podstawie mangi, nowelki, gry visual novel jak i być produkcją oryginalną (czyli nie ekranizacją). W tym przypadku oryginałem była gra, a to anime ma chyba głównie za zadanie ją promować.

A według ciebie to co powinno być w tym anime ? Przecież nie mogą być same walki, a i tak było ich sporo.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Nie było ich w ogóle praktycznie, normalne walki jak w grze, turniejowe wielu postaci. Głównym bohaterem była Xioayu nie wiadomo dlaczego a rod Mishima w tle, zero wstepu do historii, zero opisu postaci, nic. To kontynuuacja wątkow z 6 części ale ja jako fanboy bijatyk Namco nie na takie coś czekałem.

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Po prostu anime miało być luźniejsze niż gra i uznałbym je za taki dodatek do gry. A mimo tego była fabuła i to całkiem ciekawa. Z tym, że ja nie jestem zainteresowany grą.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

No własnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones