film

Ten jedyny

The Right One
2021
1h 35m
5,0 259
ocen
5,0 10 1 259
Sara, pisarka przeżywająca właśnie kryzys twórczy, spotyka na swojej drodze intrygującego mężczyznę, który nieustannie zmienia swoją osobowość i alter ego, aby unikać kontaktu z rzeczywistością i poradzić sobie z przeszłością. Zobacz pełny opis
Ten jedyny zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Ten jedyny
Zwiastun nr 1
nr 1 2020-12-14T09:03:50 https://fwcdn.pl/webv/59/64/55964/55964.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/263/866963/The_Right_One_trailer_38g.vp9.1080p.webm

Sara (Cleopatra Coleman) jest powieściopisarką zmagającą się z kryzysem twórczym. Szukając weny, wpada na Godfreya (Nick Thune), pechowego dziwaka, który nieustannie zmienia swoją osobowość i alter ego, aby unikać kontaktu z rzeczywistością i poradzić sobie z przeszłością. Gdy mężczyzna zaczyna otwierać się na Sarę, szybko odkrywa, żeSara (Cleopatra Coleman) jest powieściopisarką zmagającą się z kryzysem twórczym. Szukając weny, wpada na Godfreya (Nick Thune), pechowego dziwaka, który nieustannie zmienia swoją osobowość i alter ego, aby unikać kontaktu z rzeczywistością i poradzić sobie z przeszłością. Gdy mężczyzna zaczyna otwierać się na Sarę, szybko odkrywa, że kobieta wykorzystuje go jako inspirację do swojej kolejnej powieści. Czując się oszukany, postanawia zniknąć z jej życia. Czy Sara straciła mężczyznę swoich marzeń? Czy będzie w stanie go znaleźć i naprawić sytuację?

studio
10 by 10 Entertainment / Gold Star Productions
tytuł oryg.
The Right One
inne tytuły
Godfrey (tytuł roboczy) Kanada
więcej
Film kręcono w Vancouver (Kanada).
Zdjęcia do filmu trwały od 6 sierpnia do 9 września 2019 r.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Glówna aktorka, która powinna odznaczać się grą aktorską na dość wysokim poziomie, gra fatalnie. Rekacje, sposób mówienia czy mimika zniechęca, wręcz niekiedy irytuje. Fabuła też nie jest zbyt za ciekawa oraz sam pomysł na charaktery postaci jest komiczny. Filmu nie polecam, tragedia.

Pierzasty hot dog

użytkownik usunięty
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Sara, powieściopisarka borykająca się z blokadą pisarską, potrzebuje inspiracji - i znajduje ją, gdy spotyka Godfreya, pechowego dziwaka, który nieustannie zmienia osobowości i alter ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones