PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 128
ocen
6,0 10 1 31128
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Portal The Hollywood Reporter wyjawił nowe informacje na temat planowanych kontynuacji "Terminator: Genisys" oraz seriali telewizyjnych osadzonych w tym świecie.

Obecnie „Terminator: Genisys” zebrał na całym świecie 440,1 mln dolarów wpływów przy budżecie 155 mln dolarów + koszty marketingu. Portal THR donosi, że pomimo tego, film przyniesie studiu straty finansowe. Przypomnijmy, że z wpływów do kieszeni producentów idzie jedynie pewien procent. I ten procent jest mniejszy ze świata, niż w USA, gdzie film zebrał tragiczne 89,7 mln dolarów. Dlatego też według THR studio Paramount odkłada serię „Terminator” na półkę na czas nieokreślony. Tu w grę wchodzi powód finansowy, ale i artystyczny, bo recenzje widzów i krytyków były bardzo negatywne.

Pierwotnie studio było tak pewne sukcesu „Terminator: Genisys„, że zaplanowali dwie kontynuacje oraz serial telewizyjny. Wszystko wskazuje na to, że to nie zostanie zrealizowane.

W obsadzie kinowego filmu „Terminator: Genisys” występowali Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jason Clarke, Jay Courtney, Matt Smith i J.K. Simmons.

Źródło: [ http://naekranie.pl/aktualnosci/terminator-genisys-to-koniec-tej-serii-science-f iction-751382 ]

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

ja pierdo*** czemu ? szkoda ja czekam na kolejne części ehhh

MrsVampire

Wyniki nie zadowoliły producentów. The Hollywood Reporter to bardzo rzetelne źródło, zatem obawiam się, że to jednak prawda.

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

może jednak bedzie kolejna część zobaczymy :D

ash_williams85

Kurde, szkoda by było. Jak na mój gust w porównaniu do innych "kontynuacji wielkich filmó" wypadł fajnie, pewnie że to nie to samo stare kino ale jest dobrze.

MrsVampire

Genisys było mega ! Lepsze od 3 i 4 Z chęcią zobaczył bym sequel

ash_williams85

Kroniki Sary powinni wznowić jako serial co do reszty kontynuacji Terminatora Genisys to nie mam zdania może być i nie musi moim skromnym zdaniem lepiej by było gdyby kontynuacja Terminatora była ale akcja żeby była w przyszłości jak to było w Terminator Salvation

ash_williams85

I całe szczęście.. Gimbasys okazało się być gwoździem do trumny.

ocenił(a) film na 3
ThomasPPL

Każda kolejna część po dwójce to gwóźdź do trumny.

użytkownik usunięty
Dentarg

A tam nie narzekaj 3 i 4 dawały radę z genisys faktycznie było coś nie tak

ocenił(a) film na 3

3 to dno i dwa kilo mułu. Klon i parodia Terminatora 2.
Jakby w 4 terminatory zabijały ludzi, była R-ka a nie pg-13, cała fabuła była trochę połatana i zakończenie byłoby inne - tak, dałoby radę.
Z Genisys podobnie jak z 4. Połatać, dać R-kę, wyrzucić humor rodem z 3, zmienić zakończenie - byłoby spoko.

użytkownik usunięty
Dentarg

Trójka jeszcze dawała rady.

ash_williams85

Bardzo dobrze!

ocenił(a) film na 5
ash_williams85

Dla mnie jako fana serii Terminator i jak wielu mnie podobnych "Genesis" było wielkim nieporozumieniem, od fabuły zaczynając na grze aktorskiej kończąc. Seria Terminator powinna zakończyć się na "Ocaleniu". A jeżeli już kontynuować to jedynie w czasach "ocalenia". Genesis jest dokładnie tym samym co najnowsza część Obcego "Przymierze", głupota goni głupotę, zaprzecza temu co zostało wykreowane w starych częściach. Typowy skok na kasę żeby dzieci przyszły i nacieszyły oko efektami specjalnymi i scenami walki a fabuła nie ma znaczenia.

simoonthph

Dla mnie powinne być tylko dwie pierwsze części, reszta to żenada.

ash_williams85

bardzo ku.wa negatywne do ch.ja?! Co oni se jaja robią, gdyby były bardzo negatywne to bym nie chciał oglądać więcej niż 2 razy, jedyne co zje.ali to nieobecność żony Johna

ocenił(a) film na 5
GalaQXus

Mnie też podobał się Genisys, a muzyka przy napisach końcowych przywiodła stare wspomnienia, ucieszył mnie powrót T-1000, nawet aktor dawał radę, podobnie powrót Milesa Dysona, szkoda tylko że nie zagrał go ponownie Joe Morton. No i Kyle'a mógłby zagrać ktoś bardziej podobny do Michaela Biehna.

ocenił(a) film na 5
ash_williams85

Chciałbym jak najszybciej zapomnieć o tym syfie zwanym "Genisys".

ocenił(a) film na 6
Chlor_3

Trojka,ktora tak krytykuja to przy Genisys wrecz arcydzielo.

użytkownik usunięty
ash_williams85

Dla mnie to akurat dobra wiadomość.

ocenił(a) film na 1
ash_williams85

A co tam kontynuować? Jak dla mnie to powinni nagrac terminatora od zera. W sensie pokazac to czego nie widzielismy. A mianowicie jak tworza skynet, wybucha wojna, walcza itp, wysylaja kyle reesa i terninatora itp itd. Taka trylogie powinni nagrac. Najlepiej zrobilyby to Nolan lub Cameroon a nie jakies przypadkowe osoby.

ocenił(a) film na 5
marcin0218

Myślę że dziś Camerona bardziej jara nie samo kręcenie filmów, ale opracowywanie nowych technologii kręcenia filmów :) W końcu studiował fizykę za młodu.

ocenił(a) film na 1
CorporalHicks

no i Avatar :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones