PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587376}

Terri

5,9 1 072
oceny
5,9 10 1 1072
6,9 8
ocen krytyków
Terri
powrót do forum filmu Terri

Film jest dobry,dobra gra aktorska,przyjemna muzyka. Melancholijny,humor nie dla każdego.Trzeba mieć dzień na taki film,ja dziś mam raczej depresyjny,wiec mi sie podobał.

zuza_81

Lepiej bym tego nie ujął jak ty to zrobiłaś:)

EHNATON2

Fajnie mały zagrał ..:) I mam nadzieję, że Ci zuza_81 nastrój poprawił, bo on jest w sumie optymistyczny;)

idaiola

Tak poprawił humor,ja czesto mam mniejsze lub wieksze depresje:)wiec ok.

ocenił(a) film na 5
zuza_81

No ma przekaz ,ale wcale nie wciąga ani nie nie porusza tak naprawdę mógłby być lepszy. Ale ok.

ocenił(a) film na 6
zuza_81

Czy film był melancholijny... Tak wielkie słowo jak 'melancholijny' raczej ciężko by mi przeszło przez gardło; myślę, że to zależy bardziej od odbioru, kiedy i jak się obejrzy, a nie samego filmu. Choć przyznam, że film wprawił mnie w naprawdę fantastyczny nastrój, nastroił na wiele uczuć, które mógłbym do melancholii porównać, albo pod nią podpiąć. Przeważająca cisza, spokój, ciche emocje bohaterów, rozemocjonujące i mnie, cichy optymizm, cicha codzienna normalność - coś co lubię, jakby film wraz z nami oczekiwał tego, co będzie zaraz. Do tego obyczajowy wątek nicnieznaczących bohaterów, statyczny i powolny jak jedzenie przegotowanego rosołu, a jednak wciąga mnie za każdym razem jak oglądam.
Dziś również towarzyszył mi depresyjny humor, więc postanowiłem sobie film odświeżyć, i choć może serce się szeroko nie uśmiecha, to na pewno się rozgrzało. Film może i nie perfekcyjny, ale za to wspaniały, polecam również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones