Film

2008 1 godz.
6,7 18
ocen
6,7 10 1 18
146
chce zobaczyć
{"id":"208923","linkUrl":"/film/The+1+Second+Film-2008-208923","alt":"The 1 Second Film","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/89/23/208923/7034689.2.jpg"}
Film składa się z dwunastu olbrzymich ram (każda rama to wielki obraz), które zostały stworzone przez tysiące ludzi w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Film składa się z dwunastu olbrzymich ram (każda rama to wielki obraz), które zostały stworzone przez tysiące ludzi w trakcie jednej nocy. Następnie, każde z malowideł zostało sfilmowane dwa razy, by stworzyć obraz dwudziestu czterech ram w jednej sekundzie filmu. Film ten został sfinansowany przez tysiące ludzi z całego świata - odFilm składa się z dwunastu olbrzymich ram (każda rama to wielki obraz), które zostały stworzone przez tysiące ludzi w trakcie jednej nocy. Następnie, każde z malowideł zostało sfilmowane dwa razy, by stworzyć obraz dwudziestu czterech ram w jednej sekundzie filmu. Film ten został sfinansowany przez tysiące ludzi z całego świata - od największych gwiazd Hollywoodu, aż po stare babcie i pracowników stacji benzynowych. Wystarczył zaledwie jeden dolar, by znaleść się wśród końcowych napisów. Po premierze filmu, owych dwanaście ram zostanie wystawionych na aukcję, a pieniądze z niej zostaną przeznaczone na Światowy Fundusz Kobiet.

inne tytuły

forum filmu The 1 Second Film

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.