PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541600}
5,8 7 661
ocen
5,8 10 1 7661
The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia
powrót do forum filmu The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia

Wg. treści filmu to zawiadowca był zły bo "więził ludzi". Niestety film ma mnóstwo nie dopowiedzeń dlatego z tego co zrozumiałem to zawiadowca niczym nie zawinił...

Sorry, ale tak to zrozumiałem. Przecież samo to że sobie wypychał zwierzęta nie czyniło go złym (Wiemy o tym prawie od poczatku filmu i jakoś główni bohaterowie nie robią z niego złego). . A z fabuły filmu nie wynikało że np. wypychał ludzi. Ot, ukrył ich, po drodze go zabili i nie miał szans ich uwolnić. Ot, cała przewinienie...

Chyba ze chodziło o co innego.

skoczek_narciarski

Na wypadek jakby inni idioci oglądali ten film... -.-

Zawiadowca ZAGŁADZAŁ a później WYPYCHAŁ część niewolników zamiast ich uwolnić. Tak jakby coś innego.

Shakkaho

Niby gdzie w filmie to było powiedziane/pokazane?? Pokazali wypychanie zwierząt a nie ludzi.

ocenił(a) film na 4
skoczek_narciarski

To obejrzyj sobie jeszcze raz ostatnie 15 minut filmu, ja własnie jestem po seansie i jak byk są pokazan wypchani ludzie :) a Ci ktorych nie zdazyl wypchać zostali tam na dole gdzie wpadła wczesniej dziewczynka

vampire_grin

Niestety widziałem ten film już jakiś czas temu a do filmów tego typu raczej nie wracam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones