Film

2009
3,0 1
ocena
3,0 10 1
16
chce zobaczyć
{"id":"534985","linkUrl":"/film/The+Karenskys-2009-534985","alt":"The Karenskys"}
Film opowiada o losach młodej kobiety, Emily Atwood (Sasha Alexander), która wraz z mężem (Mather Zickel) wraca po latach w rodzinne strony. Zmiana miejsca zamieszkania... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Film opowiada o losach młodej kobiety, Emily Atwood (Sasha Alexander), która wraz z mężem (Mather Zickel) wraca po latach w rodzinne strony. Zmiana miejsca zamieszkania oznacza ponowne spotkanie z rodzicami: radosną i głęboko wierzącą matką (Annie Potts) oraz zawsze gotowym do kłótni ojcem (Jack Thompson). Urocza i nieco ekscentrycznaFilm opowiada o losach młodej kobiety, Emily Atwood (Sasha Alexander), która wraz z mężem (Mather Zickel) wraca po latach w rodzinne strony. Zmiana miejsca zamieszkania oznacza ponowne spotkanie z rodzicami: radosną i głęboko wierzącą matką (Annie Potts) oraz zawsze gotowym do kłótni ojcem (Jack Thompson). Urocza i nieco ekscentryczna rodzina Karenskys przewraca do góry nogami uporządkowane dotąd życie młodego małżeństwa.

data produkcji
2009
tytuł oryg.
The Karenskys
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
  • Czy ktoś z Was wie gdzie można zdobyć/obejrzeć ten film? Przeczesałam dziesiątki stron z torrentami i wszystkie sklepy internetowe - i nic.