PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857496}
4,9 10 486
ocen
4,9 10 1 10486
The Kissing Booth 3
powrót do forum filmu The Kissing Booth 3

Absurd

ocenił(a) film na 3

Dawno tak się nie zawiodłam oglądając jakikolwiek film. Niespełna dwie godziny przepełnione dramami, toksynami i irytacją, a do tego z treścią książki nie miało to nic wspólnego.

Toksyczność relacji między głównymi bohaterami i absurd podejmowanych decyzji weszły na nowy, kosmiczny poziom. Lee i Elle- ona skacze nad nim, on obraża się średnio co 5 minut filmu. On nie wie o niej właściwie nic, ona nic mu nie mówi, a jednak wszystko opiera się na tym, że są "najlepszymi przyjaciółmi". Elle i Noah- on wybacza jej zdradę, ale wypomina ją co 2 minuty, a ona olewa go dla listy spisanej za dzieciaka i nie widzi problemu w angażowaniu we wszystko faceta, z którym zdradziła partnera. Nie rozmawiają ze sobą, nie szukają rozwiązań, każde żyje własnym życiem. W końcu on ją rzuca, bo ją kocha. Logiczne. Główny trójkąt- oni naciskają na nią, chcą za nią decydować i układać jej życie, a ona boi się zrobić cokolwiek, by ich nie zranić. I mój ulubiony wątek, który rozwalił skalę idiotyzmu- dziewczyna rzuca Lee, bo Noah rzucił Elle, a ona nie chce "skończyć jak oni". Genialne. Zakończenie zaś było wisienką na tym torcie z dram przekładanych rozpaczą.

Szkoda, że z książką ma to wspólny jedynie tytuł.

Dorr

„ Zakończenie zaś było wisienką na tym torcie z dram przekładanych rozpaczą.” Boże, lepiej nie da się tego ująć, kocham XD

ocenił(a) film na 1
Dorr

Nie zapominajmy o najwspanialszej dramie sezonu, czyli "nowa dziewczyna taty Elle". Kłótnia o figurkę pieska była tak kuriozalnie niedorzeczna, że uśmiałam się w głos. P.S. Piękna recenzja, podpisuję się rękami i nogami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones