Odtwórz Zwiastun nr 1 1:53

Zobacz The Lifeguard zwiastun

Film

2013 1 godz. 38 min.
5,8 2 120
ocen
5,8 10 2120
1 619
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"660906","linkUrl":"/film/The+Lifeguard-2013-660906","alt":"The Lifeguard","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/09/06/660906/7556234.2.jpg"}
Była reporterka opuszcza Nowy Jork i zaczyna pracę jako ratowniczka w rodzinnych stronach.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
The Lifeguard
The Lifeguard (2013) Zwiastun nr 1 1:53
The Lifeguard | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2013 | Film Utalentowana reporterka mieszkającą w Nowym Jorku - Leigh ([person=138901]Kristen Bell[/person]) ma romans z zaręczonym mężczyzną, który w dodatku jest jej szefem. Dziewczyna ma jednak problem z zaakceptowaniem tej sytuacji, więc po doświadczeniu coraz większych rozczarowań porzuca dotychczasowe życie w Nowym Jorku i wraca do Connecticut. Gdy zamieszkuje w rodzinnym domu, czuje się jak beztroska nastolatka bez obowiązków. Czas spędza ze znajomymi z liceum - Toddem ([person=57206]Martin Starr[/person]), który jest rzeczoznawcą dzieł artystycznych i zastępcą dyrektora liceum Mel ([person=641719]Mamie Gummer[/person]). Leigh rozpoczyna pracę jako ratowniczka na basenie, gdzie poznaje grupę nastolatków m.in. Matta ([person=1573860]Alex Shaffer[/person]) i Jasona ([person=1525942]David Lambert[/person]). W ciągu następnych tygodniu zaprzyjaźnia się z chłopakami, paląc z nimi marihuanę, pijąc alkohol i chodząc na wycieczki. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę z atrakcyjności Jasona, co skutkuje, że tworzy się między nimi intymna relacja..

Utalentowana reporterka mieszkającą w Nowym Jorku - Leigh (Kristen Bell) ma romans z zaręczonym mężczyzną, który w dodatku jest jej szefem. Dziewczyna ma jednak problem z zaakceptowaniem tej sytuacji, więc po doświadczeniu coraz większych rozczarowań porzuca dotychczasowe życie w Nowym Jorku i wraca do Connecticut. Gdy zamieszkuje wUtalentowana reporterka mieszkającą w Nowym Jorku - Leigh (Kristen Bell) ma romans z zaręczonym mężczyzną, który w dodatku jest jej szefem. Dziewczyna ma jednak problem z zaakceptowaniem tej sytuacji, więc po doświadczeniu coraz większych rozczarowań porzuca dotychczasowe życie w Nowym Jorku i wraca do Connecticut. Gdy zamieszkuje w rodzinnym domu, czuje się jak beztroska nastolatka bez obowiązków. Czas spędza ze znajomymi z liceum - Toddem (Martin Starr), który jest rzeczoznawcą dzieł artystycznych i zastępcą dyrektora liceum Mel (Mamie Gummer). Leigh rozpoczyna pracę jako ratowniczka na basenie, gdzie poznaje grupę nastolatków m.in. Matta (Alex Shaffer) i Jasona (David Lambert). W ciągu następnych tygodniu zaprzyjaźnia się z chłopakami, paląc z nimi marihuanę, pijąc alkohol i chodząc na wycieczki. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę z atrakcyjności Jasona, co skutkuje, że tworzy się między nimi intymna relacja..

studio
Attic Light Films (współudział) / C Plus Pictures / Houndstooth (współudział) / Więcej...
data produkcji
2013
tytuł oryg.
The Lifeguard
inne tytuły
Zdjęcia do filmu powstały w Pittsburgu oraz w Sewickley Valley (Pensylwania, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych