Ringu 0: Bâsudei

1 godz. 39 min.
6,2 4 374
oceny
6,2 10 4374
1 000
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":39914,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ringu+0%3A+B%C3%A2sudei-2000-39914/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 0. Narodziny
  • Jak wyglada chronologia wszystkich tomow powiesci cyklu "Ring" Kojiego Suzukiego i ile jest lacznie tomow powiesci cyklu "Ring" Kojiego Suzukiego? Zamierzam przeczytac wszystkie tomy powiesci cyklu "Ring" Kojiego Suzukiego i nie wiem, od ktorego tomu mam zaczac czytac, i ktore po kolei tomy mam przeczytac? Czekam na odpowiedz!

• JanMortyr a ja mam pytanie, podobne, w jakiej kolejności oglądacie Ring - wersja japońska, najpierw 0 potem 1 i 2 czy Ring 0 narodziny na końcu?

• użytkownik usunięty

rosaria Możesz oglądać w kolejności, w jakiej się ukazały: Ringu, Ringu 2, Ringu 0. Prequele zawsze się dobrze ogląda właśnie tak jak wychodzą, zawsze można wyłapać jakiś smaczek, nawiązanie do poprzednich części.

• Ooooo, dzięki :) pozdrawiam :)

• rosaria Nadal nie wiem, jak chronologicznie przeczytać wszystkie powieści cyklu "Ring" Kojiego Suzukiego.

• JanMortyr Może według dat wydania ? ;) nie czytałem tego ale z Twojej wypowiedzi wynika iż nie ma w niej klasycznej chronologii, skoro autor nie pisał chronologicznie to znaczy że miało to coś na celu :)

• mr_wall ocenił(a) ten film na: 7

Patrick00 Albo zobaczył, że się sprzedaje...

• JanMortyr wyboru nie masz bo tylko ring jest po polsku reszta tylko w obcych jezykach, widac wola tlumaczyc jakies chlamy a fajnej literatury nie poczytasz

• theblackestblack ocenił(a) ten film na: 8

JanMortyr A ja bym się chciała z ciekawości dowiedzieć, skąd masz wszystkie części... Ja szukałam i można dostać tylko 2 części z wielu tych książek.