PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645530}

To już ostatnie dni

Los ultimos días
5,6 3 506
ocen
5,6 10 1 3506
To już ostatnie dni
powrót do forum filmu To już ostatnie dni

Film

ocenił(a) film na 1

miałem zamiar oglądać ten film ale w tym filmie katują psy to nie oglądnie , nie wiem kogo był pomysł ale tą osobę powinni zastrzelić na miejscu .

vAkatsuki

Pewnie chętniej obejrzałbyś katowanie ludzi? Ocena filmu bez jego obejrzenia? Który to stopień debilizmu?

ocenił(a) film na 1
oxygen78

nawzajem widać ze jesteś z chin albo z wietnamu .

vAkatsuki

Nie chce mi się z Tobą gadać...

ocenił(a) film na 6
vAkatsuki

Właśnie skoczyłem oglądać ten film, z ustami pełnymi żółci by zwyzywać autorów za straszne traktowanie zwierząt ( mam zasadę że nie oceniam póki nie obejrzę całości) i tu zdziwienie

Uwaga spoiler

w tym filmie nie katują psów owszem jest scena w którym zdziczały pies goni pudelka, słychać warkot i piśniecie mniejszego samego zabijania nie widać, walka z niedźwiedziem tez jest taka sobie nie doszukałem się tu żadnego okrucieństwa względem zwierząt. Mógłbyś przybliżyć scenę w której katują psy czy może ja przegapiłem były strzelaniny podrzynanie gardeł nożami czy walka włóczniami ale ni chu hu katowania zwierząt na przyszłość radze sprawdzać źródła które ci o rzekomej scenie powiedzieli....

ocenił(a) film na 1
Dreddenoith

no własne chodzi mi o tą scenę . powinno powstać prawo co nie pozwala stworzyć scen w filmie,grach co zabija się psów ,kotów i innych zwierząt domowych .

ocenił(a) film na 6
vAkatsuki

Jest we tym trochę racji, nie każdy może oglądać tego typu rzeczy, rozumiem. Ale jak na przykład w filmach przyrodniczych niema problemu jeśli zwierzęta wyrywają sobie flaki i pożerają je filmowane kamerą. Tak też uważam że jeśli pokazujemy apokalipsę ludzi mordujących się o głupie latarki i gpsy. Tak tez pokazanie sceny zdziczenia psów bez ludzi którzy by się nimi opiekowali było bardzo na miejscu urealniało świat wykreowany w filmie... nie popieram negatywnej oceny za jedna scenę i to paro sekundową . Ni mniej pozdrawiam i zycze powodzenia w wyszukiwaniu filmów polecam komedie albo filmy familijne które zazwyczaj unikają tego typu scen

ps:I juz na koniec przepraszam ale strasznie mnie mierzwi że komus może to przesadzać. Oobecnie poziom technologi pozwala wykorzystać zwierzęta bez zadawania im bólu, można nawet nakręcić scenę śmierci nie zabijając samego zwierzęcia to przecież fikcja ja tam na przykład lubię horrory thrillery i rożnego rodzaju mordobicia śmierć i sadyzm ubarwia każda historie

vAkatsuki

Tak, koniecznie potrzebujemy takiego prawa. Ludzi w filmach i grach można co prawda torturować, gwałcić, rozbebeszać i nawet zjadać, ale jak większy piesek pogoni za mniejszym pieskiem po czym następuje sugestywny dźwięk to już skandal. Zakazać! A autora skazać na 100 godzin wykładów lewactwa spod znaku Greenpeace co będzie tożsame z karą śmierci.

Kolego, jeżeli sam nie wytrzymujesz takich scen to się nie porywaj na takie filmy. I nie domagaj się ustanawiania prawa ograniczającego naszą wolność. Bo jak śpiewał Jan Pietrzak - każdy przepis to kawałek naszej wolności. Jednakże ludzie mają dziwną tendencję do domagania się prawa pod ich własne gusta i upodobania. Ktoś nie pali - najlepiej zakazać palenia. Ktoś nie pije - najlepiej zakazać sprzedaży alkoholu. Bo ludzie nie widzą dalej niż czubek własnego nosa i nie zdają sobie sprawy, że jeżeli jednym uda się czegoś zakazać to uda się też i drugim, a jak drugim to i trzecim...

Poza tym co to znaczy zwierzęta domowe? Czym się różnią zwierzęta domowe od nie domowych? Tylko tym że przyzwyczailiśmy się żyć obok jednych, a drugich już nie. Totalnie emocjonalna, a więc i bezwartościowa retoryka. W Azji jedzą psy tak samo jak my jemy kurczaki. Dla nas to nie do pomyślenia, ale to tylko wzorzec kulturowy.

Ja naprawdę kocham zwierzęta ale ty kolego naprawdę grubo przesadzasz. Jakbyś nie zauważył to jest jak najbardziej naturalne zachowanie zwierząt, a selekcja naturalna jest odwiecznym prawem natury. Jak w filmach przyrodniczych pokazują jak lew goni i dopada antylopę to jest ok? A jak w filmie autorzy przedstawią scenę polowania głodnego zwierzęcia to już jest be? Jakby ten pies gonił człowieka to by było cacy? A cóż, człowiek to także zwierzę i chyba ze wszystkich zwierząt najbardziej domowe.

vAkatsuki

Ta sama osoba która powiedziała ci o katowaniu psów w tym filmie,naopowiadała ci też że poza waszym powiatem świat nie istnieje?Dlatego nigdy nie wyjechałeś poza granice powiatu,bo boisz się wpaść w czarną otchłań?

vAkatsuki

ciekawy styl wypowiedzi, ciekawy styl dedukcji. prześmiewczy czy niedojrzały?

harkonen_mgla

Przecież to jest troll, nie karmcie go.

vAkatsuki

Skąd wiesz, że "katują" faktycznie a nie w efektach?
Jak nie autentycznie "katują" psy, to lubisz katowanie ludzi? Nie wiem czy wiesz ale to choroba jest.

vAkatsuki

– Panie reżyserze. Panie reżyserze! Ten piesek dobry będzie do spalenia?
– Jak to ten piesek?
– No uśpi się go, opali i położy do ujęcia w spalonej chacie!
– Spier****j, bo zaraz ciebie każe uśpić opalić i położyć do ujęcia!

cytat z filmu "Nic śmiesznego"

widzę że Ty tez podchodzisz do tego jak ten reżyser-bohater filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones