PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 442
oceny
6,0 10 1 73442
4,8 13
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

skoro ma być nowa, to i młodsza. Jak dla mnie pasowałyby:
Emily Blunt
Gemma Arterton
Olivia Wilde
Ashley Greene
może ktoś zwróci uwagę na Bachledę-Curuś ;p
Odette Annable
Freida Pinto
tona ten moment tyle:)

Memoleo

Ashley Greene serio gorszego pomysłu nie miałeś.

Według mnie Emma Watson jest idealna dla tej roli :) jest wyjątkową aktorką, mądrą nadaje się :)

Gandalf_Szary_2

toś dopiero dorzucił do pieca tym dzieciakiem. gwiazdeczka niewyszukana, powszechnie uważana za dobrą za... no właśnie za co? za twarz jedynie. bez żadnej szkoły i talentu. w niczym dobrze nie zagrała. tak się spodziewałem, że ktoś z nią wyskoczy

Memoleo

Ona nie jest dzieciakiem. Jest jedną z najlepszych aktorek radzę poczytać. To samo mogę powiedzieć o twoim wyborze Aszley Zielona to też dzieciak grający w zmierzchu nic dający od siebie zresztą tak jak i Kristen Stewart. Obie siebie warte, na tym samym poziomie. Jeśli już ma być Lara to albo Angelina, Emma Watson, ostatecznie Cate Blanchett

Gandalf_Szary_2

z tą aszley, to fakt, zaszalałem. ale widzę, że mam do czynienia z jednym z piewców watson, którym nie da się udowodnić o jej przeciętności. jej "wielkość" opiera się na ślinotoku, jaki wywołuje wśród watachy napaleńców. brak szkoły aktorskiej widać w każdej produkcji. ale dobrze, poczytam na forach fanowskich harrego pottera i może dowiem się czegoś innego.

Memoleo

Żadna! Jak dla mnie Larą może być tylko i wyłącznie Angelina Jolie ona po prostu urodził sie do tej roli... Mam na myśli coś w tym rodzaju jak Hugh Jackman do roli Wolverina. Bez Angeliny nowy Tomb Raider straci swój urok :(

ocenił(a) film na 6
Uzers

Też tak myślę.

Uzers

Popieram. Nie mam nic do innych aktorek ale jakoś tak dziwnie i głupio by było oglądać Tomb Raidera bez Angeliny

Uzers

Zgadzam się, jednak Angelina nie może grać już 20-latki, a tyle właśnie w grze ma Lara. Szkoda, że Camilla nie ma mniej słodkiej urody, bo głos ma rewelacyjny.

ocenił(a) film na 6
Uzers

to fakt :(

Uzers

Angelina Jolie? ouch a widziałeś ją ostatnio? To jest wrak a nie Lara Croft która jest uosobieniem młodości i witalności

Memoleo

Ashley Greene według mnie

ocenił(a) film na 6
Memoleo

Freida Pinto i Odette Annable <3

Memoleo

Według mnie Emily Blunt byłaby dobrym wyborem, ewentualnie Cate Blanchett.

Jubilation

Jak widzę Kate Beckinsale to mam wrażenie że jest stworzona do tej roli. Angelina z jej suchotycznym wyglądem może już grac tylko zgorzkniałe angielskie guwernantki

użytkownik usunięty
Memoleo

Odette Annable
megan Fox

Memoleo

Alexandra Daddario
albo
Gemma Arterton.

ocenił(a) film na 6
Memoleo

Mi najbardziej pasuje Rose Byrne.

ocenił(a) film na 7
fabcio93

Hayley Atwell ma świetny brytyjski akcent idealna na Lare Croft ewentualnie Ellen Page.

ocenił(a) film na 6
basiula9

Ellen za niska zdecydowanie i nie ta figura w ogóle. Atwell już bardziej.

użytkownik usunięty
basiula9

OOOO tak Hayley Atwell by mi też pasowało, jedna z lepszych :)

Memoleo

Alison Caroll

http://www.filmweb.pl/person/Alison+Carroll-908228

Memoleo

Najlepiej jakaś nowa twarz ;] I żeby nie próbowali tworzyć czegoś podobnego do grier albo poprzednich części, to musi być coś nowego z kompletnie świeżą wizją Lary bo inaczej zwykle w takich przypadkach kończy się klapą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kore_lbn

A co by było gdyby Lare zagrała Lara ?

ocenił(a) film na 7
Memoleo

Jak dla mnie Hayley Atwell bardzo się nadaje ;)

ocenił(a) film na 7
Memoleo

Osobiście widziałbym w roli młodej panny Croft Alicię Vikander. Nieco przypomina Larę z najnowszych gier :)

ocenił(a) film na 7
debney

Zgadzam się, Alicia Vikander jako jedyna z wymienionych pasuje mi do Lary!

ocenił(a) film na 7
szm007

I udało się trafić idealnie. Nową Larą została Alicia :)

ocenił(a) film na 5
Memoleo

Jennifer Lawrence.

ocenił(a) film na 6
Memoleo

ADRIENNE PALICKI

OLGA KURYLENKO

MEGAN FOX

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones