PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674264}
8,0 1 443
oceny
8,0 10 1 1443
Transformacja
powrót do forum filmu Transformacja

Pełno ostatnio wśród nastolatków nawiedzonych miłośników sprawiedliwości społecznej którym wyprano mózgi - ten film to solidna odtrutka. Zachęcać i jeszcze raz polecać do oglądania.

ocenił(a) film na 8
Wolander

Myśle że im to raczej juz nic nie pomorze komunizm i socjalizm są jak rak poki co nie uleczalne a co gorsza zaczynaja ewoluowac

ocenił(a) film na 10
WielkiVolare

Palikotyzm ??

ocenił(a) film na 9
Wolander

Jestem socjalistą a ponadto socjaldemokratą i mnie ten film nic nie uleczył, mało tego jeszcze bardziej się utwierdziłem w swoich poglądach z tym że, w bardziej socjaldemokratycznym kierunku. Socjalizm nie równa się komunizm, Rosja sowiecka to kraj Komunistyczny, tak samo jak PRL.

acikowski

Nigdzie na świecie nie było komunizmu .

ocenił(a) film na 10
acikowski

Z tobą jako socjalista można normalnie podyskutować a z komunistą już nie

maciekd_filmweb

Gdzie można ten film obejrzeć?

ocenił(a) film na 10
ash_williams85

Był kiedyś jako dodatek do Super Ekspresu. Spróbuj z torrentow. Albo poszukać na allegro

maciekd_filmweb

Ok, dzięki.

ash_williams85

https://www.youtube.com/watch?v=rHWpAw6Cc44

trzymaj

friko_fw

Dzięki.

ocenił(a) film na 10
acikowski

Widocznie nie uważałeś. Socjalizm był miękką formą komunizmu proponowaną przez Sowietów która w owym czasie mogła się przyjąć w kulturze państw zachodnich. Celem pierwotnym idei socjalizmu było zapoczątkowanie rewolucji światowej i wprowadzenie komunizmu na całym świecie. Zło mogło porodzić tylko zło więc nie mów mi że socjalizm jest czymś dobrym. To obca idea zaszczepiona sztucznie i celowo w świadomości zachodu poprzez tajne służby sowieckie.

Nie ma czegoś takiego jak socjaldemokracja ponieważ w socjaliźmie zawsze rządzą tajne służby i mafie. Socjalizm jest systemem zbrodniczym tak samo jak komunizm jednak zbrotnia następuje w bardzo kontrolowany sposób poprzez instytucje aparatu władzy socjalistycznej. To socjalizm jest powodem patologii systemowej ponieważ ten system zwyczajnie jest durny tak samo jak cały komunizm. Służy on tylko i wyłącznie bogaceniu się elit i ucisku biedoty i klasy średniej.

Socjalizm propagowany tak skrzętnie przez NKWD głośił: dostaniecie coś za darmo - darmowa opieka zdrowotna albo darmowe wykształcenie. Nie ma nic za darmo! To sztuczka - taki trick dla mas.

Zauważ że w większości krajów nakłada się ciągle nowe podatki i zwiększa kontrolę państwa nad społeczeństwem - to skutek przyjęcia koncepcji socjalizmu. Im bardziej ten rak będzie się powiększać w krajach zachodu tym bardziej będziemy się zbliżać do komunizmu. Ten pasożyt będzie sączył z nas soki życiowe tak długo aż społeczeństwo zacznie umierać i uciekać do państw bardziej kapitalistycznych. Będzie rewolucja i kolejna konsolidacja władzy poprzez siłę militarną. Zamienią się mordy na sołkach pod hasłem reform i wszystko będzie po staremu...

Jeśli to będzie w dalszym ciągu pochłaniać kolejne państwa kapitalistyczne to w pewnym momencie nie będzie dokąd uciec. Ceny będą rosnąć i tylko władzę i administrację będzie stać na zakup towarów. Klasa średnia i robotnicza zacznie umierać z głodu. Pojawią się nastroje rewolucyjne. Władza będzie w dalszym ciągu konsolidować władzę środkami militarnymi bo jej celem będzie przetrwanie na szczycie. Terror dotknie w końcu sam aparat władzy bo poniżej nie będzie już nikogo na kim można żerować.

Masz swój socjalizm...

requiem123

Podobny post, tyle, że prezentujący się znacznie bardziej katastroficznie, można napisać o dzikim, nieregulowanym kapitalizmie. Socjaldemokracja to złoty środek.

Wolander

czy Ciebie uleczą z kapitalizmu zbrodnie USA? CZY GŁÓD W AFRYCE, W KTÓREJ PANUJE KAPITALIZM, WYLECZY CIĘ Z PRAWICOWYCH BREDNI?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
camakal

To żart? Za normalność uważasz traktowanie człowieka jak bydło tylko dlatego, że jest czarny? Za normalność uważasz niewolenie ludzi? Mordowanie masowe i kaleczenie ludzi też jest normalne? Poczytaj sobie do jakiego barbarzyństwa dopuszczali się Belgowie za Leopolda II, poczytaj o milionach wymordowanych niewinnych ludziach , może wtedy coś zrozumiesz mały hitlerku. Problem Afryki i jej mieszkańców to biali ludzie , którzy do dzisiaj masowo eksploatują ten kontynent, dzięki temu możliwe jest bogactwo świata zachodu. Tępy rasisto.

Rittner

tak, tak biali ludzie odpowiedzialni też są za mordy Burów w RPA czy ludobójstwo w Rwandzie. Problemem Afryki jest to, że czarni uzyskali władzę. Przedtem był tam porządek. Tępy rasisto.

camakal

Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie , widocznie Twoja wiedza kończy się na mrzonkach o białej rasie, białej sile i innych farmazonach. Nie rusza mnie biadolenie o cierpieniach białych okupantów w RPA, Burowie może powinni wynieść się wreszcie z nieswojej ziemi. Czarni władali Afryką od początku ludzkości, której są kolebką, pewnie o tym także nie wiesz. Większość wojen etnicznych w Afryce to wina białych głupców, którzy dając niepodległość czarnym w drugiej połowie XX wieku tworzyli sztuczne granice pańsw , nie licząc się z rozmieszczeniem wrogich sobie plemion, łącząc je w jeden organizm ruchami cyrkla i linijki. Bez odbioru.

Rittner

pie*dol sobie, ja poczytam

ocenił(a) film na 10
Rittner

Kolejne komunistyczne brednie tow. Rittnera. Według Ciebie nigdzie nie było komunizmu na świecie. To powiedz mi co było w Rosji po 1917, kto nią rządził ufoludki?, Kto rządzi na Kubie od 1959r, kto rządzi w Korei Płn. A ja Ci Rittner po raz kolejny pisze poczytaj sobie o zbrodniach syfilityka tow. Lenina, o zbrodniach jego następców i ich przydupasów takich jak Stalin, Dzierżyński, Jagoda, Jeżow, Beria, po liczba ich ofiar wynosi kilkadziesiąt milionów niewinnych ludzi. Od takich jak Dzierżyński to uczyli się SS-mani

maciekd_filmweb

Każdą ideologię można wypaczyć. Komunizm to wypaczony socjalizm. Od czasów II wojny swiatowej w Europie rządzą socjaliści. Dzięki temu jest pokój i dobrobyt.

Myszkin_filmweb

Socjalizm to łagodny komunizm, od 2 wojny światowej wszyscy się cieszą, że to jeszcze jest socjalizm a nie już komunizm.

ocenił(a) film na 10
Rittner

A zamykanie ludzi w obozach na Syberii to dla ciebie normalność? Strzelanie bohaterom wojennym takim jak Pilecki, Zapora, Inka, Łupaszka nazywasz normalnością? Grabieże wsi normalność? To są efekty tego twojego komunizmu

maciekd_filmweb

Nie powiem Ci za co mam tych Twoich bohaterów.

ocenił(a) film na 10
Rittner

To tylko świadczy o twoim poziomie intelektualnym czerwony matołku

Rittner

i całe szczęście skur.,,ynu

Mr_Macphisto

cieszę się, że i bez tego pojąłeś w swojej małej patriotycznej łepetynie.

Rittner

zamilkł byś gdybys widział co dla ciebie dobre czerwona szmato

Mr_Macphisto

też mam Cię wyzwać, tylko takie zabawy Cię kręcą? Słabo.

camakal

"Dopóki w Afryce rządzili biali kolonizatorzy było normalnie" hahaha, 2017 rok był rokiem Conrada. Było sobie przeczytać "Jadro ciemności". A ta cała kolonizacja i stworzenie nierówności społecznych między Europą i Afryką odbija się właśnie czkawką. Przecież to przez tych białych kolonizatorów mamy do czynienia teraz z gigantyczną wedrówką ludów.

Wolander

Przypomina mi sie kawał: ,,Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajżeli do dupy - a tam miałem socjalizm". Niestety, ale nie tylko tam jest socjalizm, bo w główkach też jest.
,,Socjalizm z ludzką twarzą będzie możliwy, gdy będzie miał gołą dupę" - racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones