PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556750}
7,3 23
oceny
7,3 10 1 23

Transformers: The Return of Optimus Prime
powrót do forum filmu Transformers: The Return of Optimus Prime

jest to jedna z części serialu Transformery (1984-1987). nie jest to żadna osobna opowieść.

aosak99

A dokładnie sezon 5 odcinek 16 i 17

Quatr0

Z tego co mi wiadomo, to nigdy nie został oficjalnie wydany na DVD sezon tzw "best of" Bo inaczej zbieraniny odcinków z poprzednich sezonów, nie można określić mianem nowego.

aosak99

Pytanko, a jest powiązane bezpośrednio z filmem "The Transformers: The Movie" ?

ocenił(a) film na 5
grucha92

Bezpośrednio nie jednak to samo uniwersum i gdyby np wrzucić Transformers: The Movie gdzieś między odcinkami to by może i pasowało jednak nie zauważyłem konkretnych odniesień serialu do pełnometrażowego Transformers: The Movie jeśli o to pytasz jednak serial oglądałem już daaawno temu i mogło mi coś umknąć.

aosak99

Jeśli chodzi o Tramsformers G1, to najpierw są dwa sezony (pierwszy bodajże 16 odcinków, drugi 49), potem jako powiedzmy przerywnik jest Transformers: The Movie, którego akcja dzieje się kilkanaście lat od akcji serialu (w sezonach 1 i 2 występują Sparkplug i jego syn Spike, okresowo pojawia się Carly - w the Movie Spike jest dorosły i ma kilkunastoletniego syna Daniela, jak okazuje sezonie 3 matką chłopca jest właśnie Carly). Kilka lat po akcji The Movie toczy się akcja 3 i 4 sezonu, z Rodimusem Prime (tak, Hot Rod z the Movie) na czele od początku 3 sezonu. Przyznam szczerze, że 5 sezonu G1 nie oglądałam, gdyż z tego co mi wiadomo, nie wnosi nic nowego - zbiera wybrane odcinki poprzednich plus fragmenty filmu. Pozdrawiam fanów Transformers G1. <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones