PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554720}

Upadli

Fallen
5,4 10 033
oceny
5,4 10 1 10033
Upadli
powrót do forum filmu Upadli

Serdecznie zapraszam na forum poświęcone serii książek 'Fallen'

Weeru

Adres forum : http://www.upadly.fora.pl/

Weeru

Ja osobiście nie mogę się doczekać ekranizacji, mam dzieję, że nie będę zawiedziona ;p

paulina_b88

Mam nadzieję, ę film będzie jeszcze lepszy niż książka :)

ZooeyD

To jest raczej niemożliwe, filmy z reguly sa gorsze od książek. :c

paulina_b88

ja też po rpostu padłam jak się dowiedziałam . nie miałam pojęcia . a jak mi ktoś powiedział , pierwsza myśl - żeby nie było jak z błękitnokrwistymi (u tej mojej przeukochanej ksiązki wiadomo tylko że BĘDZIE , nic poza tym)

Weeru

Zarys fabuły trochę przypomina tę nową książkę "Szeptem", czy może mi się wydaje?

ocenił(a) film na 3
rudachinka

E tam. Wszystkie książki o tej tematyce są do siebie podobne. Czytałam obydwie i łączy je jedynie to, że główny bohater to upadły, główna bohaterka to zwykła dziewczyna która "ma coś w sobie" i ci oto bohaterowie zakochują się w sobie. Historie obu tych par są całkiem inne, inne anielskie zasady panują w tych książkach i w ogóle (kulawe zakończenie wypowiedzi).
Pozdrawiam.

qubarek_k

na wikipedii przeczytałam, że Lucindę Price ma zagrać Lucy Hale.

rudachinka

fallen był pierwsze (chyba)

rudachinka

mi trzeci tom bardzo przypomina Błękitnokrwistych ale nie przejmuję się - po pierwsze Błk jest lepsze , po drugie teraz anioły są bardzo modne więc nic dziwnego że stale wracają.

Weeru

A co to za książki ? :D

Devil_Or_Angel

Skąd potwierdzenie, że to Alex ma zagrać Daniela?
Bo na imdb nie ma żadnej wzmianki o nim, a to imdb jest najbardziej rzetelnym źródłem więc dziwi mnie to, że jest tutaj na filmwebie.
Jest jakieś oficjalne potwierdzenie?
Czy to tylko marzenia tych co sklejają filmiki z nim na YT? ;p

Bela09

podejrzewam że przypuszczenie bo było już potwierdzenie że to bd liam hemsworth (to OKROPNE!)

Enterraz

Czasami, źle dobranym aktorem można zepsuć cały film.
Też właśnie gdzieś czytałam coś o Liamie, ale nie wiedziałam czy jest to potwierdzone.

Bela09

też nie wiedziałam . Człowiek się codziennie dowiaduje nowych rzeczy . Tutaj przeczytałam że potwierdzone może jest tak że sami siebie nakręcamy z tym potwierdzeniem jedno wypuściło przypuszczenie , drugie uznało za fakt , podało dalej , to samo z trzecim czwartym i piatym , a piąty powiedział do pierwszego że to potwierdzone . Na samej stronie filmu jest Alex wpisany do obsady , co jest o tyle dziwne że on nie ma tego w filmografii , Liam zresztą też nie

Enterraz

"Jak poinformował Liam Hemsworth (chłopak Miley Cyrus*) – w tej chwili prowadzi rozmowy na temat udziału w filmowej adaptacji Upadłych. Film ma być oparty na serii książki Lauren Kate – Upadli. "

http://www.upadly.fora.pl/film,14/obsada-daniel,16.html?sid=5000ae34d230198b3e0f 6e2435283f80

A widze Bradleya♥ tam

Enterraz

BARDZO bradleya

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones