PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11417}

Uwięziona Helena

Boxing Helena
5,3 1 486
ocen
5,3 10 1 1486
Uwięziona Helena
powrót do forum filmu Uwięziona Helena

Gdyby nie fatalne zakończenie filmu, obraz by mi się podobał, ale idiotyczny finał sprawił iż pozostał niesmak.
Film ma piękne zdjęcia, jest pare ładnych scen, jak u Lyncha przystało, gra aktorska Sherilyn Feen niezbyt dobra, przydaloby sie wiecej dramaturgii.
Jako ze obejrzalem film z ciekawoscia, daje 7

pstryk

Zakończenie jest kretyńskie.

W tym filmie Sherilyn wygląda mistrzowsko.

pstryk

Bez przesady :) film był dobry, ciekawie przedstawiono obsesję głównego bohatera. Faktycznie zakonczenie zepsuło wszystko, ale przez 95% filmu było ok, fajny temat, piękna zjawiskowa Fenn. Warto obejrzeć, ja do tego filmu zbierałam się bardzo długo ale zdecydowanie nie żałuję!

ocenił(a) film na 9
katasha20

A wg mnie zakonczenie super, bo wszystko okazalo sie tylko snem dzieki Bogu. Moze wlasnie dlatego braklo dramaturgii ze strony bohaterki. A ten posag na koncu zamiast Heleny-Helena jako antyczna pieknosc...Ekstra

ocenił(a) film na 8
_aischa_

Też tak sądze jak Ty, odnośnie zakończenia.Jak to dobrze że to był tylko sen.
Chciałbym kiedyś obudzić się i móc powiedzieć- jak to dobrze że nie będę musiał umrzeć...
Na razie przyszłość (mojego) naszych "snów" to najgorsza tragedia jaka może nas spotkać...

ocenił(a) film na 8
pstryk

Jakie mądre zakończenie byś zaproponował ?
(Czuję że będzie Ci ciężko o mądre...)

ocenił(a) film na 4
pstryk

"jak u Lyncha przystało"- A to nie ma znaczenia czy reżyseruje ojciec czy jego córka?

Co do zakończenia to powinno już ono być prędzej nie jasne, tak jak to właśnie często jest w filmach DAVIDA Lyncha bywa.
Bo oczywiście to jest po prostu pójście na łatwiznę. Ale z drugiej strony to ta cała akcja była po prostu nie realna i bez sensowna, zwłaszcza przez to jak tu ją Pani reżyser pokazuje.

Złota malina zasłużona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones