PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249157}

Vince niepokonany

Invincible
7,4 10 883
oceny
7,4 10 1 10883
6,7 3
oceny krytyków
Vince niepokonany
powrót do forum filmu Vince niepokonany

Film Dobry, polecam jednak brakowało mi w nim czegoś. Nie odniosłam żadnych uczuc przy oglądaniu tego filmu. Ocenę i tak wystawiam 7/10 lecz mówiąc szczerze gdyby się dało dałabym 6,5. czyli i tak nieco zawyżam :) Ogląda się go tak jakby cały czas się na coś oczekiwało i oczekiwało i oczekiwało... i nic co bym mnie wzruszyło, podniosło emocje, czy podnieciło poprostu nie występuje. Ale tak jak mówie i tak oceniam na 7 :)

Lady_Klaudia

poniekąd zgodzę się, czegoś brak choć sama nie wiem czego. Parę razy sięgnełam po pilota żeby sprawdzić czy może znajdzie się coś ciekawszego.... Ogólnie nie ma co zarzucić grze aktorów itd. ale chyba jest to dość specyficzne kino dla fanów.

ocenił(a) film na 7
Lady_Klaudia

Ja widziałam film po raz drugi. Ostatnim razem widziałam go prawie 2 lata temu.
Na mnie film ten wpływa. Nie potrzebuję patetycznych uczuć, bo to co widziałam na ekranie wzruszyło mnie szczerze. Cała atmosfera, muzyka i autentyczność wydarzeń sprawiła, że ten film jest moim ulubionym o footballu. I nie jestem jakąś tam fanką tego sportu czy Orłów. Po prostu ten film mi się podoba i tyle.

ocenił(a) film na 7
Lady_Klaudia

Ciężko o jakieś wielkie emocje skoro film opowiada autentyczną i bardzo znaną historię. Zrobiony poprawnie i to wszystko.

Lady_Klaudia

Film trochę porusza choć rzeczywiście czegoś brakuje ;D Ale jak film oparty na faktach to i tak jest całkiem dobry.

ocenił(a) film na 4
Lady_Klaudia

to skutek braku aktorstwa marky marka

schiz

ty bys zagrał to lepiej :)

ocenił(a) film na 8
Lady_Klaudia

Mi też czegoś brakowało. Film dla mnie był za krótki i zdziwiłem się, dlaczego tak się skończył, ale dowiedziałem się dokładniej o filmie i wiem, że chodziło o początki kariery Vince'a, a ja przyjąłem ten film jako życiorys Vince'a. Ocena za film: solidne 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones