PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732742}

Wdowy

Widows
6,3 16 849
ocen
6,3 10 1 16849
6,6 32
oceny krytyków
Wdowy
powrót do forum filmu Wdowy

Będzie Oscar dla Thomasa Newmana. Zobaczycie!

użytkownik usunięty
bartekcz92

A skąd ta pewność? Jest już gdzieś jakiś fragment muzyki z tego filmu?
Ja liczę na nominację dla Roberta Duvalla :P

A tak sobie zatypowałem :)
Obstawiam, że film obsypany zostanie nominacjami i będzie w grze o najważniejsze nagrody. Steve McQueen + plejada czarnoskórych aktorów? nawet nie muszę wiedzieć o czym będzie, aby sądzić, że to się sprzeda. Ale zobaczymy, jeszcze dużo czasu. A Newmanowi po prostu bardzo życzę tej statuetki, bo uwielbiam jego muzykę

ocenił(a) film na 7
bartekcz92

Muzykę tworzy Hans Zimmer. Also, film tematyką i zwłaszcza gatunkiem jest tak daleko Oscarów, jak to tylko możliwe.

Pauleta

Wpisany jest Newman.

ocenił(a) film na 7
bartekcz92

Tutaj. Być może na pewnym etapie produkcji Newman był związany z filmem, ale na końcu zwiastuna pojawia się informacja "Music by Hans Zimmer", także to już oficjalnie. Na imdb również jest wpisany Zimmer, po prostu aktualizacje obsad na filmwebie trochę trwają.

Pauleta

Daleko od Oscarów ze względu na gatunek kryminału? Właśnie czytałem recenzję i wygląda to dobrze, jest nawet kilka kategorii do uzyskania nominacji, choć faktycznie nie jest to tak mocno "poważne" kino, jak "12 years", ale ja akurat wolę dwa wcześniejsze filmy reżysera.

ocenił(a) film na 7
tocomnieinteresuje

Właśnie z tego względu. Recenzje bardzo pozytywne, ale wciąż nie będzie to film na nominacje, zwłaszcza przy tak silnym line-upie jak w tym roku. Może kategorie techniczne?

Pauleta

Zeszłoroczna obecność "Get out" choć mnie nie cieszyła, to jednak wskazywała, że lekkie podejście do kina także może zajść dalej, choć może kwestie popularyzacji afroamerykańskiego kina tu bardziej się liczyły. Na tym polu "Wdowy" nie pozostają bez szans;) Kilka filmów mających premierę na festiwalu Toronto wydaje się również dobrze zapowiadających, więc rok dla zapowiada się lepiej niż ostatnio.

bartekcz92

Piosenkę przewodnią do filmu śpiewa Sade...
https://www.youtube.com/watch?v=H4H9T3iFfWg
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 6
bartekcz92

nie będzie raczej...

ocenił(a) film na 7
bartekcz92

A kto to i kim on jest w tym filmie bo w obsadzie go nie znajduje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones