Weselny tydzień

The Week Of

2018
5,2 10 509
ocen
5,2 10 10509
998
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
{"type":"film","id":800088,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Week+Of-2018-800088/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Weselny tydzień
  • marcin_lendzion ocenił(a) ten film na: 6

to tylko luźna komedia pseudokrytycy filmowi

marcin_lendzion chociaż śmiesznie średnio ale aktorzy coś tam jednak umieją

marcin_lendzion czmu na filmwebie sie nie da postów usuwać

• Pietroooo ocenił(a) ten film na: 6

marcin_lendzion Dokładnie, luźna komedia do obejrzenia na raz i zaśmiania się parę razy ;)

• marcin_lendzion ostatnio gdy widzę w obsadzie Sandlera z miejsca film skreślam,
    kiedyś naprawdę lubiłam gościa, obecnie w każdym filmie zachowuje się On identycznie,
    no ale zaryzykuję, może jako taki film do pospania :) i śmieszy mnie bardzo Buscemi :D

• Roy_v_beck ocenił(a) ten film na: 2

marcin_lendzion To ścierwo obsceniczne, prostackie i pełne żartów totalnie oczywistych, postaci które są debilami absolutnymi i w dodatku irytującymi. To że tylko Sandler może iść z tym kaleką szczać to nie jest śmieszne, tylko debilne, bo dookoła jest pełno zdolnych do tego chłopa i normalnie by z nim chodzili na zmianę, a tak to robią z tego idiotyczny żart powtarzany ze 3 razy. A to tylko jeden z wielu przykładów tego co jest złe w tym filmie. Tam jest po prostu banda niedorozwojów, co sama sobie tworzy problemy i zasługuje na całe zło, które ich spotyka. To nie jest urocze, to jest totalne ścierwo.

• pestowsky ocenił(a) ten film na: 3

marcin_lendzion Gdyby to był pierwszy film, jaki widziałem w życiu, to i tak by m się nie spodobał

• Tek14 ocenił(a) ten film na: 5

marcin_lendzion Luźna komedia, ale słaba. Dzień wcześniej oglądałem sadlerowy The do-over i był o wiele lepszy, tu po prostu wieje nudą. Po 30 minutach i zliczeniu 1 śmiesznego gagu wyłączyłem.