PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800088}

Weselny tydzień

The Week Of
5,2 12 476
ocen
5,2 10 1 12476
5,0 6
ocen krytyków
Weselny tydzień
powrót do forum filmu Weselny tydzień

to tylko luźna komedia pseudokrytycy filmowi

ocenił(a) film na 6
marcin_lendzion

chociaż śmiesznie średnio ale aktorzy coś tam jednak umieją

ocenił(a) film na 6
marcin_lendzion

czmu na filmwebie sie nie da postów usuwać

ocenił(a) film na 6
marcin_lendzion

Dokładnie, luźna komedia do obejrzenia na raz i zaśmiania się parę razy ;)

marcin_lendzion

ostatnio gdy widzę w obsadzie Sandlera z miejsca film skreślam,
kiedyś naprawdę lubiłam gościa, obecnie w każdym filmie zachowuje się On identycznie,
no ale zaryzykuję, może jako taki film do pospania :) i śmieszy mnie bardzo Buscemi :D

ocenił(a) film na 2
marcin_lendzion

To ścierwo obsceniczne, prostackie i pełne żartów totalnie oczywistych, postaci które są debilami absolutnymi i w dodatku irytującymi. To że tylko Sandler może iść z tym kaleką szczać to nie jest śmieszne, tylko debilne, bo dookoła jest pełno zdolnych do tego chłopa i normalnie by z nim chodzili na zmianę, a tak to robią z tego idiotyczny żart powtarzany ze 3 razy. A to tylko jeden z wielu przykładów tego co jest złe w tym filmie. Tam jest po prostu banda niedorozwojów, co sama sobie tworzy problemy i zasługuje na całe zło, które ich spotyka. To nie jest urocze, to jest totalne ścierwo.

ocenił(a) film na 3
marcin_lendzion

Gdyby to był pierwszy film, jaki widziałem w życiu, to i tak by m się nie spodobał

ocenił(a) film na 5
marcin_lendzion

Luźna komedia, ale słaba. Dzień wcześniej oglądałem sadlerowy The do-over i był o wiele lepszy, tu po prostu wieje nudą. Po 30 minutach i zliczeniu 1 śmiesznego gagu wyłączyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones