film

Wiki i jej Sekret

Mystère
2021
1h 27m
6,3 839
ocen
6,3 10 1 839
Victoria, ośmioletnia dziewczynka, której matka właśnie zmarła, przeprowadza się wraz z ojcem do małej górskiej wioski. Ukojenie znajduje w adopcji szczeniaka niewiadomego pochodzenia, znalezionego w odosobnionym gospodarstwie. więcej mniej
Wiki i jej Sekret zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Wiki i jej Sekret
Zwiastun nr 1 (polski)
Wiki i jej Sekret
Spot nr 1 (polski)
Wiki i jej Sekret
Fragment nr 3 (polski)
nr 1 (polski) 2020-12-28T15:28:20 https://fwcdn.pl/webv/60/77/56077/56077.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/88/867088/Mystere_trailer_6vE.vp9.1080p.webm

Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowymOśmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

boxoffice
$4 647 579 na świecie
$4 647 579 poza USA
dystrybucja
Best Film
studio
Radar Films (produkcja) / Gaumont (koprodukcja) / Orange Cinéma Séries (koprodukcja)
tytuł oryg.
Mystère
inne tytuły
Vicky and Her Mystery USA
Vicky and Her Mystery Wielka Brytania
więcej
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Le Falgoux (Francja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film jest generalnie bezpieczny dla dzieci 8+, poza dwiema scenami polowania, sceną zagubienia oraz sceną próby "molestowania" w barze zakończoną twardym nakreśleniem granic (mężczyzna najwyraźniej nie okazał się wystarczająco atrakcyjny...) nie uświadczycie kontrowersyjnych scen.

W filmie nie widać tzw....

Nuda

ocenił(a) film na 5

Ja się wynudziłem, film mocno schematyczny. Młody lvl 8 mówi, że nawet fajny..

Jak na kino familijne nie ma się czego czepiać. Wzruszajacy, dzieciaki zadowolone. Przepiękne widoki. Jak się podobał wam film Bella i Sebastian to ten również się spodoba.

To nie komedia!

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czemu ten film określono jako komedię. Dziadkowie z ośmioletnią wnuczką wyszli po seansie zachwyceni widokami z francuskich Alp i bardzo wzruszeni fabułą i przesłaniem filmu, ale na pewno nie rozbawieni.

Nie często podoba mi się dubbing. Tutaj bardzo dobry. Film mnie bardzo wzruszył. Polecam i dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones