PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173500}

Wyznania gejszy

Memoirs of a Geisha
7,6 188 771
ocen
7,6 10 1 188771
6,1 14
ocen krytyków
Wyznania gejszy
powrót do forum filmu Wyznania gejszy

Zobaczyłam film, przeczytałam książkę i jeszcze tego samego wieczora znowu obejrzałam film i piszę tego posta;d
Pożałowałam, że przeczytałam książkę, która wg mnie jest świetna(do połowy nawet genialna, potem trochę jakoś napięcie opadało, mniej więcej do spisku z Ministrem). Zobaczyłam różnice, całkiem spore różnice. I choć dalej zachwyca mnuie każdy kadr to niestety te różnice zaczęły mnie drażnić. Film podczas 1 seansu był fenomenalny, tajemniczy, cudowna muzyka, bardzo klimatyczna, a po przeczytaniu książki coś stracił, nawet nie wiem jak to nazwać. Dalej to wciąż jeden z moich ulubionych filmów, Gong Li i Ken Watanabe to mistrzostwo świata.

ocenił(a) film na 10
mamiya

Weszłam na stronę tego filmu, aby opisać swoje uczucia wobec niego (oraz książki), ale widzę, że nie muszę, bo mój post brzmiałby identycznie jak ten powyższy. Tak więc, daję sobie spokój z rozpisywaniem i napiszę tylko, że zgadzam się z tym w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones