PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809774}

Zabójczy rejs

Murder Mystery
5,9 69 364
oceny
5,9 10 1 69364
5,2 17
ocen krytyków
Zabójczy rejs
powrót do forum filmu Zabójczy rejs

Na dodatek będzie Dany Boon <3 Ja zobaczę z pewnością.

Ariel_2

Ja też. Nie wstydzę się przyznać, że po ciężkim tygodniu pracy obciążającym moją psychikę, lubię czasem przy winku obejrzeć jakiś gniocik, który jest po prostu przyjemny. I poziom przyjemności jakiego doświadczam przekłada się na ocenę takich gniotków :D

ocenił(a) film na 4
aleera89

Właśnie obejrzałam. Niestety...

Ariel_2

aż 4 uuuu

ocenił(a) film na 4
markin

Za wysoko, wiem ;)

ocenił(a) film na 4
Ariel_2

Po raz n-ty doświadczam wrażenia, że nie warto się wypowiadać przed obejrzeniem filmu.
Ocenianie na podstawie zwiastunów to jak ocenianie książki po okładce.
Może kiedyś dojdziemy do tego, że na filmwebie zwiastuny będziemy oceniać w "rankingu zwiastunów":)
Wiem, że wtedy jeszcze nie przyznałaś gwiazdek, ale Twoja opinia była jakimś wskazaniem, jak sama wiesz już - mylącym.

W każdym bądź razie - obejrzałam.
Nie polecam.
Film słaby 3/10. Dialogi infantylne (w szczególności między parą głównych bohaterów). Sandler w moim rankingu spadł zupełnie, a Aniston właśnie pikuje.
+1 za piękne widoki, Dany'ego i Gemmę.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Rajwant

Też mam wrażenie, że firmy produkujące trailery robią to coraz lepiej. Trailer potrafi tak przedstawić film, że człek spodziewa się jakiegoś zajebistego kosmicznego przeżycia a potem... Ja się nakręciłam bo w trailerze był Dany Boon, którego uwielbiam. W samym filmie było go tyle co kot napłakał. Na dodatek była Gemma i Luke co kazało mieć nadzieję, że będzie dobrze. A dostaliśmy mnóstwo Sandlera i Aniston w wersji kompletnie niestrawnej. I nie, nie spodziewałam się po tym filmie kinowego arcydzieła. Nastawiałam się na lekką przyjemną komedię, do obejrzenia w miłym towarzystwie, przy pizzy, w weekend. Ale to nie była lekka komedyjka tylko koszmarne filmidło. Rozczarowanie. Takie życie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Ariel_2

Racja.
Czasem (coraz częściej, zwłaszcza przy nierównych filmach) jest tak, że trajler to kompilacja najlepszych kawałków filmu - takie wyzbierane z ciasta bakalie - a reszta okazuje się być tylko wypełniaczem.

Takie trajlery uczą nas ostrożności, by się nie dawać zwieść.. W sumie dobrze.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Ariel_2

Lekka rozrywka też może być dobrze zrealizowania. Jeśli szukasz konkretnej komedii z wątkiem śledczym to polegam Game Night.

ocenił(a) film na 2
Ariel_2

Co nie znaczy, że musi być po prostu gniotem. A to jest właśnie gniot :) słaby dowcip tego filmu zamiast pomóc się odmóżdżyć po trudnym dniu, większość normalnych widzów po prostu nieźle wkurzy. Marnowanie cennego czasu na relaks... Widziałam ostatnio sequel komedii "Za jakie grzechy, dobry Boże". Poziom bez porównania wyższy. Spędziłam z mężem cudowny wieczór w kinie. Polecam, darujcie sobie ten badziewny "... Rejs". Chyba że szukacie materiału filmowego do ostrej krytyki, to polecam xD

ocenił(a) film na 6
Ariel_2

nie wiem czym miał być ten film ale wcale nie jest lekki ani za bardzo nie jest to rozrywka

ocenił(a) film na 5
El_Magiko

komedia, bezpretensjonalna, momentami zabawna, choć daleko jej do błyskotliwego "Na Noże." Warto dla Jennifer i Gemmy, która wygląda w kapeluszu jak milion dolców :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones