Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

2007 2 godz. 40 min.
7,2 45 554
oceny
7,2 10 45554
31 358
chce zobaczyć
7,4 11
ocen krytyków
{"rate":7.3636365,"count":11}
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
  • filter2 ocenił(a) ten film na: 9

Właśnie wskoczyłem na stronę filmu "Kraina lodu", który oglądałem jakiś czas temu, i który jest nawet spoko, fajnie się go oglądało. Kilka godzin temu skończyłem "Zabójstwo...", które - co zresztą słusznie jest napisane na plakacie - jest arcydziełem. "Kraina lodu" dostała dwa Oscary i szereg innych nagród, zarabiając grubo ponad miliard dolarów. "Zabójstwo..." nie zgarnęło praktycznie nic, i - jeśli wierzyć filmwebowi - nawet na siebie nie zarobiło. To smutny fakt.

• filter2 Smuty fakt ale oczywistość .Większość szuka od kina rozrywki ,dla nich takie filmy to nudziarstwo ,wolą Transformers .Poważne dzieła ich po prostu nudzą ,bo jak coś nie ma strzelanin i nie wiedzą o co chodzi, to film słaby.Nie każdy jest kinomaniakiem jak my,nie każdy możne zachwycać się zdjęciami, montażem ,scenariuszem ,większość nawet nie wie co to jest

• katrinafw ocenił(a) ten film na: 8

Danio31b Racja

• Danio31b Jak ja cię rozumiem i jak ja się z tobą zgadzam!
    Większość ludzi ogląda byle co, słucha disco polo i faszeruje się gównianym jedzeniem. To prawie zawsze się ze sobą wiąże.