Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

2007 2 godz. 40 min.
7,2 45 557
ocen
7,2 10 45557
31 360
chce zobaczyć
7,4 11
ocen krytyków
{"rate":7.3636365,"count":11}
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
  • kislu27 ocenił(a) ten film na: 10

Gdzie można ją znaleźć?

• SamFarsch ocenił(a) ten film na: 10

kislu27 Dołączam się do pytania.

• kislu27 ocenił(a) ten film na: 10

SamFarsch Dużo czasu spędziłem szukając tej wersji. Nie ma jej nigdzie.

kislu27 Wielka szkoda. Dzięki za odpowiedź.

• SamFarsch to byłoby dopiero coś

RainMaker86 Film widziałem około 10 razy, znam go praktycznie na pamięć, więc kolejne 1.5 godz. materiału spod ręki Dominika byłoby dla mnie powiewem świeżości, a nawet może odkryciem go na nowo. NIe rezygnuję z poszukiwań, nadzieja umiera ostatnia.

• SamFarsch pięknie napisane, jeszcze jedna kwestia, a mianowicie: wciąż czekam na kolejny wielki film tego reżysera i tutaj chyba też będzie podobnie z tą nadzieją ;]

RainMaker86 Częstotliwość z jaką kręci Dominik z jednej strony może się podobać, bo widać, że tworzy z miłości do kina, a nie do pieniądza, ale z drugiej smuci, że marnuje się taki talent. Wstyd się przyznać, ale wciąż mam zaległości w postaci "Choppera" i "One more time with feeling" i od lat nie mogę się za nie zabrać. I jak narazie jedynym projektem na horyzoncie, w którym maczał palce Nowozelandczyk jest drugi sezon "Mindhunter", w którym podobno miał wyreżyserować dwa odcinki, bo "Blonde" chyba umarł śmiercią naturalną.

• Pomyslowy_Dobromir ocenił(a) ten film na: 10

kislu27 Nigdzie. Reżyser twierdzi, że zmontowanie własnej reżyserskiej wizji zajełoby mu pół dnia, ale wytwórnia nie jest zainteresowana. Nawet Criterion odmówił. A ponoć wycięto prawdziwe perełki, by zachować tempo i kompozycję całości. Takie realia pracy z molochami...