PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 546
ocen
7,2 10 1 47546
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Gdzie można ją znaleźć?

użytkownik usunięty
kislu27

Dołączam się do pytania.

ocenił(a) film na 10

Dużo czasu spędziłem szukając tej wersji. Nie ma jej nigdzie.

użytkownik usunięty
kislu27

Wielka szkoda. Dzięki za odpowiedź.

to byłoby dopiero coś

użytkownik usunięty
RainMaker86

Film widziałem około 10 razy, znam go praktycznie na pamięć, więc kolejne 1.5 godz. materiału spod ręki Dominika byłoby dla mnie powiewem świeżości, a nawet może odkryciem go na nowo. NIe rezygnuję z poszukiwań, nadzieja umiera ostatnia.

pięknie napisane, jeszcze jedna kwestia, a mianowicie: wciąż czekam na kolejny wielki film tego reżysera i tutaj chyba też będzie podobnie z tą nadzieją ;]

użytkownik usunięty
RainMaker86

Częstotliwość z jaką kręci Dominik z jednej strony może się podobać, bo widać, że tworzy z miłości do kina, a nie do pieniądza, ale z drugiej smuci, że marnuje się taki talent. Wstyd się przyznać, ale wciąż mam zaległości w postaci "Choppera" i "One more time with feeling" i od lat nie mogę się za nie zabrać. I jak narazie jedynym projektem na horyzoncie, w którym maczał palce Nowozelandczyk jest drugi sezon "Mindhunter", w którym podobno miał wyreżyserować dwa odcinki, bo "Blonde" chyba umarł śmiercią naturalną.

ocenił(a) film na 10
kislu27

Nigdzie. Reżyser twierdzi, że zmontowanie własnej reżyserskiej wizji zajełoby mu pół dnia, ale wytwórnia nie jest zainteresowana. Nawet Criterion odmówił. A ponoć wycięto prawdziwe perełki, by zachować tempo i kompozycję całości. Takie realia pracy z molochami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones