film

Zakochana Anais

Les Amours d’Anaïs
2021
1h 38m
5,8 557
ocen
5,8 10 1 557
Anaïs to jeden wielki chaos. Przemierzająca ulice Paryża na rowerze, zawsze spóźniona, roztargniona, niedyskretna. Nawet, jeśli nie ma grosza przy duszy, trudno odmówić jej w tym wszystkim uroku. Zobacz pełny opis
Zakochana Anais zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Zakochana Anais
Zwiastun nr 1 (polski)
Zakochana Anais
Zwiastun nr 1 (angielski)
nr 1 (polski) 2021-12-17T14:16:43 https://fwcdn.pl/webv/99/42/59942/59942.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/131/875831/ZAKOCHANA_ANAIS_zwiastun.vp9.1080p.webm

Anaïs to jeden wielki chaos. Przemierzająca ulice Paryża na rowerze, zawsze spóźniona, roztargniona, niedyskretna. Nawet jeśli nie ma grosza przy duszy, trudno odmówić jej w tym wszystkim uroku. Młoda kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że jest tuż przed sporymi zmianami w swoim życiu. Związek z Raoulem należy już do przeszłości, przed niąAnaïs to jeden wielki chaos. Przemierzająca ulice Paryża na rowerze, zawsze spóźniona, roztargniona, niedyskretna. Nawet jeśli nie ma grosza przy duszy, trudno odmówić jej w tym wszystkim uroku. Młoda kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że jest tuż przed sporymi zmianami w swoim życiu. Związek z Raoulem należy już do przeszłości, przed nią z kolei konieczność zmierzenia się z powracającą chorobą matki. Jakby mało było komplikacji, bohaterka, nie zastanawiając się nad konsekwencjami, wdaje się w romans z żonatym mężczyzną. Szybko okazuje się jednak, że osobą, do której najbardziej chce się zbliżyć, wcale nie jest Daniel, a jego intrygująca partnerka – Émilie. Chwilowe zaślepienie czy głębsza fascynacja? Względne bezpieczeństwo, a może podjęcie ryzyka? Na te pytania pełna zapału, ale i uroczej lekkomyślności Anaïs będzie musiała znaleźć odpowiedzi. 

dystrybucja
Aurora Films
studio
Année Zéro (produkcja) / Les Films Pelléas (produkcja) / arte France Cinéma (koprodukcja) / więcej
tytuł oryg.
Les Amours d’Anaïs
inne tytuły
Anaïs in Love Miedzynarodowe
Anais In Love USA
więcej
Zdjęcia do filmu zrealizowano na Zamku Château De Kerduel w Pleumeur-Bodou, Guingamp, Lannion, La Bernerie-en-Retz, Pornic, na terenie Francuskiej Biblioteki Narodowej i Sorbony w Paryżu (Francja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Gdzie obejrzę?

ocenił(a) film na 10

Gdzie mogę obejrzeć ? Napisy PL lub lektor

Doceniam jej zalety - spontaniczność, żywiołowość, upór i urodę ale czy to nie jest socjopatka? Traktuje innych jak narzędzia i nie liczy się z ich uczuciami. Przykłady:
1. Raul - łagodnie mówiąc nie potraktowała go fair.
2. Daniel - absolutnie nie bez winy ale motorem całej sytuacji była ona. Jak tylko zaczął...

Odmiana.

ocenił(a) film na 5

Zakochać się- czasownik odmieniany przez osoby, nieraz niewłaściwe.

Poszłam do kina spontanicznie i raczej spodziewałam się głupawej komedii, a w rzeczywistości film okazał się przezabawny, bardzo ładny i zmysłowy. Film pewnie nie zasługuje na 10, ale wszystkie propozycje z wątkami LGBTQ+ mają na polskim filmwebie zaniżoną ocenę i stąd moje "10".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones