PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251926}
6,2 4 984
oceny
6,2 10 1 4984
Zakochana na zabój
powrót do forum filmu Zakochana na zabój
ocenił(a) film na 7
mania604

takie słodkie cudeńko,do tego bardzo dobrzy aktorzy, rewelacyjni, inny film , własnie takie love story fantasy

użytkownik usunięty
mania604

To był chyba najdziwniejszy film o miłości jaki miałam okazję oglądać, ale końcówka jest wzruszająca. No i generalnie cały film dobrze się ogląda, także również polecam;)

ocenił(a) film na 7
mania604

Mam strasznie mieszane uczucia co do tego filmu zaczyna się fajnie i fajnie kończy. Opowieść o miłości która rozkwita dopiero po wzięciu ślubu, a może raczej po wypadku jaki spotkał głównych bohaterów. Ale film sam w sobie bardzo dziwny coś jak w stylu sypiąca się panna młoda ;) Ale również polecam coś innego nie zawsze musi oznaczaj gorszego ;)

mania604

Ten film był strasznie dziwny. Ni to komedia, ni to dramat. Kocham Jamesa Franco, ale nie jestem przekonana do tego filmu. Za to Sienna Miller wyglądała bardzo ładnie w czerwonych włosach:)

alien_2

Alien też go kocham ;D właśnie dla niego spojrzę na to "dzieło" ;p

maIinowa

On w tym filmie jest cudowny:D Przystojny jak zawsze i tak po męsku pali papierosa w co drugiej scenie:) I tyle plusów tego filmu;p

alien_2

Oł je,w ogóle on jest cały męski od stóp do głów hehh ;p A film też niezły,ale obejrzyj sobie z nim "Tristan i Izolda"gra tam też ta babka z "Moonlight",ogólnie całkiem niezły film ;D

maIinowa

Widziałam i płakałam:( On mi się strasznie podoba, a rola jego życia to póki co James Dean:)

alien_2

James'a Dean'a jeszcze nie oglądałam,ale mam zamiar przejrzeć sobie jego filmografię.Póki co obejrzałam do połowy "Boski chillout" ale tyłka nie urywa ;p
Też płakałam:(
Mam do niego sentyment i jeszcze do Josha Hartnetta ;p

mania604

Mam mieszane uczucia co do tego filmu, może niektóre sceny trochę za bardzo niewiarygodne ale ukazanie przemiany głównego bohatera niesamowite :) ogromny plus za James'a Franco :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones