PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251926}
6,2 4 985
ocen
6,2 10 1 4985
Zakochana na zabój
powrót do forum filmu Zakochana na zabój

o co chodzi?

ocenił(a) film na 7

no więc obejrzałam ten film, również bez napisów, wszystko da się w miarę zrozumieć. Do rzeczy.
o co chodzi na końcu, gdy James i Sienna skaczą do wodospadu?
moim zdaniem ten koniec jest bez sensu..
ogólnie film mi się podobał, rozwalały mnie miny James'a i sceny kiedy się denerwuje na Camille :DDD
raczej polecam, ze względu na Jamesa :DD

ocenił(a) film na 6
tillicollapse

Chodzi o to, że oni obydwoje umarli, i wskakując do wodospadu poszli do nieba ;) Zakończyli swoją podróż na ziemi i odeszli jako kochające się, aczkolwiek zwariowane małżeństwo :)
Też obejrzałam ten film ze względu na Jamesa xD

ocenił(a) film na 7
tillicollapse

Tez tak rozumiem to zakończenie. Ja obejrzałam ten film ze względu na Jamesa i Sienne. Nie wiedziałam do niedawna, że taki film wogole istnieje. Zaciekawił mnie duet i fabuła więc włączyłam. No i musze powiedzieć, że mimo absurdalnego scenariusza film mi się podobał. Sienna zagrała naprawdę dobrze, kolejny raz udowadniając mi, że jest niezłą aktorką:) a jeames i te jego miny - uczta dla mojego oka:) 7/10

gabi_2

Ja w sumie trafiłam na ten film przez przypadek, ale się cieszę bo był genialny:D
W sumie też na początku niewiele z niego rozumiałam, ale końcówka była naprawdę wzruszająca i rozumiem ją tak samo. Przyjemne zakończenie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones