Film

Shut Up and Play the Hits

2012 1 godz. 48 min.
7,4 315
ocen
7,4 10 1 315
435
chce zobaczyć
{"rate":9.0,"count":1}
{"id":"643769","linkUrl":"/film/Zamknij+si%C4%99+i+graj-2012-643769","alt":"Zamknij się i graj","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/37/69/643769/7471409.2.jpg"}
Dokument przedstawia założyciela LCD Soundsystem, Jamesa Murphy'ego, który podjął kontrowersyjną decyzję dotyczącą rozwiązania zespołu.

2 kwietnia 2011 roku LCD Soundsystem zagrał swój ostatni koncert w nowojorskiej Madison Square Garden. Założyciel, producent i frontman grupy James Murphy, podejmując kontrowersyjną, ale świadomą decyzję dotyczącą rozwiązania zespołu, jednocześnie zapewniał, że pożegnalny koncert będzie niezapomnianym widowiskiem. I tak też się stało.2 kwietnia 2011 roku LCD Soundsystem zagrał swój ostatni koncert w nowojorskiej Madison Square Garden. Założyciel, producent i frontman grupy James Murphy, podejmując kontrowersyjną, ale świadomą decyzję dotyczącą rozwiązania zespołu, jednocześnie zapewniał, że pożegnalny koncert będzie niezapomnianym widowiskiem. I tak też się stało. Wyprzedane natychmiast bilety na czterogodzinne show zapewniły nie tylko olbrzymią frekwencję, ale dostarczyły publiczności wiele emocji, łez szczęścia i smutku.

inne tytuły
  • Niezły dokument 

    heat_miser ocenił(a) film na

    Widziałem na Nowych Horyzontach wczoraj. Film kręci się wokół ostatniego występu Lcd Soundsystem na scenie i wszystkim co jest z tym związane. Kamera towarzyszy Jamesowi Murphy'emu podczas jego spotkań z przyjaciółmi, współpracownikami oraz podczas wywiadu mającego określić czym było Lcd Soundsytem dla ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.