PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459763}

Zapiski z Toskanii

Copie conforme
6,3 4 684
oceny
6,3 10 1 4684
7,0 6
ocen krytyków
Zapiski z Toskanii
powrót do forum filmu Zapiski z Toskanii

Rewelacyjna gra aktorska, trudny, ale prawdziwy w każdym calu. Wspaniały.

ocenił(a) film na 5
majabaku

W sumie masz calkowita racje. Gra aktorska rewelacyjna,film , spojrzenie na zycie dobrze ujete...al wiedzac ze to fikcja to troche irytujacy. Na poczatku mnie irytowal strasznie, pozniej bylo lepiej az w koncu rewelacja. Przeczytalam o czym jest ze to tylko fikcja i znowu mam metlik w glowie.

ocenił(a) film na 9
azlotko

czyli ty wolałabyś zobaczyć oryginał (tego małżeństwa)
a mi się wydaje, że ta kopia była świetna, intrygująca dlatego że była kopią
A więc, kopia czy oryginał...

arearea

Chyba nie wiadomo czy to kopia czy oryginał. Gdzies jest w filmie przekonujący dowód na jedno lub drugie?

ocenił(a) film na 9
agur

powiem szczerze, że też mam wątpliwości, np. w scenie gdy na schodach przed hotelem James mówi że goli się co dwa dni, a nie mógł o tym usłyszeć wcześniej, jak Elle mówiła o tym włoszce w kawiarni, bo rozmawiał wtedy przez telefon na ulicy. No ale z drugiej strony jej syn nie wiedział kim on jest, mówił o nim "ten pisarz". W filmie jest kilka takich sprzeczności. Może to kwestia interpretacji.

ocenił(a) film na 9
arearea

Też zwóciłam uwagę na to, jak chłopiec zareagował na tego pisarza. Ale też nie do końca wiadomo, czy syn wie kto jest jego ojcem i jak on wygląda. No i może być tak, że Elle (Ona), mówiac do właścicielki kawiarni o zaroście męża powiedziała to, co zobaczyła - nieogolonego mężczyznę. Tak, to wszystko kwestia interpretacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones