Film

Snow Bride

2013 1 godz. 30 min.
6,1 2 089
ocen
6,1 10 1 2089
505
chce zobaczyć
{"id":"695564","linkUrl":"/film/Zimowa+dziewczyna-2013-695564","alt":"Zimowa dziewczyna","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/55/64/695564/7577650.2.jpg"}
Pisząca do tabloidów Greta, szukając materiału na następny reportaż, przez zbieg okoliczności zaczyna udawać dziewczynę syna znanego polityka.

Greta Kaine (Katrina Law) jest reporterką, której zadaniem jest docieranie do największych sekretów bogatych i sławnych mieszkańców Los Angeles. Gdy do redaktora gazety dociera wiadomość o zaręczynach jednego z synów senatora Tannenhilla, wysyła reporterkę i jej rywala Wesleya (Tom Lenk) do posiadłości, w której rodzina będzie spędzać Greta Kaine (Katrina Law) jest reporterką, której zadaniem jest docieranie do największych sekretów bogatych i sławnych mieszkańców Los Angeles. Gdy do redaktora gazety dociera wiadomość o zaręczynach jednego z synów senatora Tannenhilla, wysyła reporterkę i jej rywala Wesleya (Tom Lenk) do posiadłości, w której rodzina będzie spędzać Boże Narodzenie. Ten, kto pierwszy dostarczy materiał dotyczący zaręczyn, dostanie awans. Próbującą dotrzeć do posiadłości Tannenhillów Gretę zatrzymuje śnieżyca. Z pomocą przychodzi jej najstarszy syn senatora – Ben (Jordan Belfi), który zaprasza ją do swojego domu.

studio
Johnson Production Group
inne tytuły
Kiedy Greta ubrana w suknię ślubną idzie przez śnieg i upada, sukienka jest cała brudna. Gdy kobieta stacza się ze wzgórza i zatrzymuje, sukienka nie jest już brudna.
Gdy Greta spada ze wzgórza i Ben ją podnosi widoczna jest maszyna do sztucznego śniegu.
Zdjęcia do filmu powstały w Big Bear Lake (Kalifornia, USA).
Schematyczna, ale ciepła i urocza opowieść o romantycznej miłości zimową porą. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.