film

Zimowa dziewczyna

Snow Bride
2013
1h 30m
6,2 2 240
ocen
6,2 10 1 2240
Pisząca do tabloidów Greta, szukając materiału na następny reportaż, przez zbieg okoliczności zaczyna udawać dziewczynę syna znanego polityka. Zobacz pełny opis
Zimowa dziewczyna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Greta Kaine (Katrina Law) jest reporterką, której zadaniem jest docieranie do największych sekretów bogatych i sławnych mieszkańców Los Angeles. Gdy do redaktora gazety dociera wiadomość o zaręczynach jednego z synów senatora Tannenhilla, wysyła reporterkę i jej rywala Wesleya (Tom Lenk) do posiadłości, w której rodzina będzie spędzać Greta Kaine (Katrina Law) jest reporterką, której zadaniem jest docieranie do największych sekretów bogatych i sławnych mieszkańców Los Angeles. Gdy do redaktora gazety dociera wiadomość o zaręczynach jednego z synów senatora Tannenhilla, wysyła reporterkę i jej rywala Wesleya (Tom Lenk) do posiadłości, w której rodzina będzie spędzać Boże Narodzenie. Ten, kto pierwszy dostarczy materiał dotyczący zaręczyn, dostanie awans. Próbującą dotrzeć do posiadłości Tannenhillów Gretę zatrzymuje śnieżyca. Z pomocą przychodzi jej najstarszy syn senatora – Ben (Jordan Belfi), który zaprasza ją do swojego domu.

studio
Johnson Production Group
tytuł oryg.
Snow Bride
inne tytuły
Kiedy Greta ubrana w suknię ślubną idzie przez śnieg i upada, sukienka jest cała brudna. Gdy kobieta stacza się ze wzgórza i zatrzymuje, sukienka nie jest już brudna.
Gdy Greta spada ze wzgórza i Ben ją podnosi widoczna jest maszyna do sztucznego śniegu.
Zdjęcia do filmu powstały w Big Bear Lake (Kalifornia, USA).
Schematyczna, ale ciepła i urocza opowieść o romantycznej miłości zimową porą. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ten film jest cudowny! Az sie nie spodziewałam tego! Zna ktoś podobne filmy?? :D

fajny film romantyczny

ocenił(a) film na 10

polecam na zimową porę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones