Film

Everyday People

2004 1 godz. 31 min.
6,5 93
oceny
6,5 10 93
87
chce zobaczyć
{"id":"165476","linkUrl":"/film/Zwykli+ludzie-2004-165476","alt":"Zwykli ludzie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/54/76/165476/7126874.2.jpg"}
Grupa pracowników zaangażowanych w działalność małej restauracji nie zmierza się pogodzić z zamknięciem lokalu.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Właściciel starej restauracji w Brooklynie zmuszony trudną sytuacją ekonomiczną zamyka restaurację i sprzedaje lokal agresywnemu developerowi. Zamknięta restauracja to nie tylko problem jej właściciela, ale także jego oddanych pracowników i wiernych klientów, których życie ulec musi nagłej zmianie. Wszyscy oni muszą zmierzyć się zWłaściciel starej restauracji w Brooklynie zmuszony trudną sytuacją ekonomiczną zamyka restaurację i sprzedaje lokal agresywnemu developerowi. Zamknięta restauracja to nie tylko problem jej właściciela, ale także jego oddanych pracowników i wiernych klientów, których życie ulec musi nagłej zmianie. Wszyscy oni muszą zmierzyć się z niepewną przyszłością, podobnie jak wielu biednych Amerykanów. Ich życie jest na łasce sił, których nie sposób kontrolować. W takich chwilach ludzie pokazują swoje prawdziwe oblicze, a ukryte myśli i postawy wychodzą na jaw.

studio
Alphaville Films / Brooklyn USA Films. / C-Hundred Film Corporation / Więcej...
data produkcji
2004
tytuł oryg.
Everyday People
inne tytuły
Zwykli ludzie Polska
Brooklyn (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film nakręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • (nie)zwykli ludzie

   starlight_2

   if you think you know everyday people by what they look like... you better think again - kwintesencja. Pouczający, prosty, wywierający dość silne wrażenie.