Film opowiada historię Raja (Abhishek Bachchan), młodego mężczyzny, który chce żyć po swojemu oraz Namraty (Aishwarya Rai), upartej kobiety, która ma znaleźć dla niego żonę. dzięki swej pomysłowości, a także przy pomocy swojego małego przyjaciela Adiego, Raj torpeduje wszystkie plany Namraty, by ostatecznie zorientować się, że to we własnej swatce się zakochał. Jednakże przeszłość Namraty daje o sobie znać i komplikuje sytuację...
Piękny film!! Wkurzył mnie jedynie ten cały prawdziwy ojciec tego chłopca, który po siedmiu latach wraca sobie do domu jak niby nigdy nic i myśli, że wszystko pięknie ładnie będzie wyglądało nie zważając na to, że Namarata miała prawo przez 7 lat zakochać się w kim innym.On zostawiając żonę i dziecko nie myślał, że...