Proszę o propozycję...

użytkownik usunięty

Mam prośbe...czy ktoś mógłby mi polecić jakiś fajny film na, którym można sobie troche popłakać, ale jakiś ciekawy, a nie jakąś kiche...Może coś w rodzaju, ze jest grupa nastolatków i ich jakieś problemy....czy coś w tym rodzaju!!!

Człowiek słoń, Ptasiek
Można sobie popłakać i z pewnością nie kicha. A takie o młodzieży z problemami omijam z daleka, więc nie polecę.

użytkownik usunięty
Thonny

O czym??
a o czym właściwie jest ten film?? i jaki to gatunek???

2 filmy
Wymieniłem dwa tytuły. Co się będę rozpisywał, zapraszam do odwiedzenia stron poświęconych tym obrazom na Filmwebie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce "Człowiek słoń" lub "Ptasiek". Zresztą więcej by można podać propozycji, tak tylko napomknąłem. Ale polecam.

użytkownik usunięty
Thonny

dzieki!
dziękuje bardzo, jeżeli spodoba mi się opis to napewno obejrzę....

Propozycje
Z młodzieżowych polecam "Żyć szybko,umierać młodo".Z innych to np."Czułe słówka ciąg dalszy", "Książę przypływów".Mozna się wzruszyć.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Dzięki!
dziękuje bardzo...postaram się skorzystać z twoich propozycji, mam nadzieje że sie nie zawiodę...

moja propozycja
Mam dwie propozycje:
1- taki do popłakania ale nie o młodzieży (rewelacja)"Słodki listopad" z Charlize Theron.
2- o problemach młodzieży "Wtajemniczenie" (Fox fire) z Angeliną Jolie.

użytkownik usunięty
katarzynabrewinska

Danke!
Bardzo dziękuje za propozycje, już czuje że to świetne filmiki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones