angel heart

użytkownik usunięty

Prosilbym o wyrazenie opinii na temat tego filmu z lat 80-tych.
Ciekawy jestem czy tylko ja uwazam go za jeden z najbardziej niedocenianych filmow w historii kina...

Harry Angel
Trochę zmylił mnie tytuł, myślałam że w oryginale też jest 'Harry Angel'.
Oglądałam go jakieś dwa czy trzy lata temu, i pamiętam, że jak film się skończył, to dalej siedziałam w fotelu. Głównie ze względu na szalenie zakręconą fabułę. Ale to, co podobało mi się najbardziej, to klimat i gra aktorska. Strasznie mi przykro, ale do tej pory jest to najlepsza rola Mickey'a Rourke jaką udało mi się zoczyć. Facet się marnuje.
No a De Niro.. nie szanuję go za to, że leci na kasę, ale jak już postanowi coś zagrać dobrze, i menedżer dobrze mu film wybierze :P to na serio warto patrzeć. Najlepszy Lucyfer! Sory, Luis Cypher :)
Według mnie jest to bardzo dobry film, z wciągającą fabułą i świetnym klimatem. Ostatnio chyba w tv leciało, chciałam sobie odświeżyć wspomnienia, ale chyba za późno było emitowane...

gw1azdeczka

hm hm
mufisz zakrecony i trzymajacy w fotelu?
niech bedzie, zaciekawiłas mnie swoją opinią, postaram sie równiez go zobaczyc :D

WIDMO82

hm hm hm
Zaciekawię cię jeszcze bardziej, jeśli dodam epitety: kontrowersyjny i odważny? :D

gw1azdeczka

:->
ciąg dalszy za kilka dni w dziale : dodaj komentarz: wiadomego filmu
:>>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones