Witam,
kiedy wchodzę w swoje rekomendacje (zarówno seriali, jak i filmów) i nakładam filtrowanie wg gatunku, to coś jakby nie działa. Przykładowo wyświetla mi ten serial: http://www.filmweb.pl/serial/Code+Geass%3A+Lelouch+of+the+Rebellion+R2-2008-4673 84 jednak gdy wybieram filtr "anime" to otrzymuję komunikat "Brak rekomendacji spełniających zadane kryteria.", a przecież ten serial ma wpisane w gatunku "Dramat, Sci-Fi, Anime", więc powinien się przynajmniej ten tytuł pojawić. Co ciekawe, to samo kiedy wybieram "sci-fi". Z kolei dramaty już jakieś tam wyświetla.
A swoją drogą to te rekomendacje są biedne. Lubię dobre anime, a filmweb podpowiada mi jakieś falimijne kino typu królika baksa, czy dragon ball'a (w sumie, to od biedy to drugie jeszcze można przeboleć że się wyświetla).
http://www.filmweb.pl/serial/The+Looney+Tunes+Show-2002-191018 - 86% w moim guście? oh really? Szkoda że przy już ocenionych nie wyświetla na ile procent w moim guście, bo pewnie było by poniżej tych 86% w materiałach ocenionych na 8 lub więcej
Mam nadzieję że coś z tym zrobicie

StadiPL

ja w rekomendacjach teraz mam same dokumenty, które mają max po 50 głosów. 3 procentowo najwyżej film
http://www.filmweb.pl/film/Jak+we+%C5%9Bnie-2008-476194
http://www.filmweb.pl/film/Go+Quiet-2010-648078
http://www.filmweb.pl/film/Cornered%3A+A+Life+Caught+in+the+Ring-2008-478878

qh4r18

Te rekomendacje to się w sumie nie dziwię że są dalekie od ideału. Bardziej mnie irytuje że te filtry nie działają, bo jest to kwestia dużo prostsza do ogarnięcia - z punktu widzenia informatycznego.