zdjęcia na blogach

użytkownik usunięty

ramki się zmieniły? jeśli tak to wyglądają tragicznie

jesli uzywasz IE7, to zostal wyeliminowany blad, przez ktory zle wyswietlaly sie ramki (w pozostalych przegladarkach - ie6, fox, opera - ramki pozostaly bez zmian);

Xzar

http://www.filmweb.pl/blog/entry/440614/FilmWeb+My+Life.html

Strasznie to teraz wygląda zarówno w IE jak i w firefox

BLUE_DRAGON

zobaczymy co da sie z tym zrobic. pozdr.

Xzar

U mnie to samo, uzywam IE6 - postery malutkie a ramy jak od drzwi:(

core

..to samo i u mnie - część jest ok, ale na bloga sajgon-_-

użytkownik usunięty
Xzar

kiedy bedzie normalnie?

Nie podpisuj zdjęć. Będziesz miał problem z głowy.

użytkownik usunięty
pierre_nick

hahaha ale głupia rada

te ramki są rzeczywiście denerwujące...na blogach porobił się bałagan :/

Xzar

Chciałbym podrzucić pewien pomysł odnośnie zdjęć.
Mianowicie, czy możnaby zlikwidować cienie, które padają pod ramkami wokół nich?

Nie wygladają one specjalnie szałowo, więc w sumie są zbędne. A powiem więcej, sposób w jaki ten cień pada wydaje mi się dziwny. Szara smuga obejmuje dół i prawą krawędź, ale skoro pojawia się z prawej, to znaczy, że analogicznie powinien być pewien odstęp z lewej. Tymczasem cień jest nienaturalny i potrzebne byłyby dwa źródła światła by takie coś uzyskać.
Nie chcę być upierdliwy ani zgrywac mądrali:) Moja propozycja jest tylko taka, by te sztuczne cienie w ogóle usunąć, bo bez nich zdjęcia wyglądałyby bardziej estetycznie. Co wy na to?

A ja już myślałem, że jakieś przywidzenia mam z tymi ramkami...

Chidder

Ja używam Opery i też mam ramki, mieć ich wcalę nie chcę. Kto usunie ramki dostanie całusa... od mojej babci <przewidziano też opcję bez babcinego całusa>.

Ove

Jakbyś zaoferował od siebie a nie od babci, to już pewnie byłoby dawno naprawione:P

Migotka

Wychodzi na to, że Ove będzie musiał się poświęcić dla dobra portalu ;)

Chidder

Ja jestem altruistą i każdej pani chętnie dam całusa dla dobra filmwebu:D:D Będę portalowym bohaterem na miarę Madziary:-) Dobra, to ustawiać się w kolejkę. Ej, Ty, Beeshop, sukienka i makijaż mnie nie zmylą!

P.S. moja babcia jest ten teges:D:D:D Fajna no.

..niech ktoś zrobi porządek z tymi ramkami-_-.... .opisó do zdjęć nie będę usuwać, bo potem dostanę 50 komentarzy "a co to?/a kto to?".... .

..ooo!! a teraz tak fajnie - wyśrodkowane wszystko jest :D yay :D

..much more better^^... .

diana6echo

Indeed :)

Pinokio1983

Wreszcie ;]
Bóg zapłać ^-^

Seniorita_Paulita

..Allah wysłuchał nas^^... .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones