Święta, Nowy Rok - a telewizja nas nie rozpieszcza, szkoda. Mimo wszystko jednak w tym morzu słabych produkcji odnaleźć można także perełki. Ciekawy jestem, co wy wypatrzyliście, a może jeszcze zdążycie powiadomić nas o zbliżających się ciekawych filamch w TV. Więc jak...?

Ponk

nic!
no właście w tym roku NIC specjalnego nie ma, tzn. pare ciekawych rzeczy sie zdarzyło, ale wyjątkowo mało w tym roku. Był Billy Elliot i to jedyne co ost. ogladałam. Np. dziś też nci ciekawego nie ma, no chyba ze ktoś ma ochotę na koncert Natalii Oreiro. Ja nie.
(hmmm... nawet Kevina w tym roku nie było...)

Ponk

reklame a nie film
szczerze? ja od ... dobrych 2 lat nie obejrzalem całego filmu w TV.
juz mnie nie interesuje czy cos leci w tv czy nie, przegladajac czasem program tv nie szukam nawet co za film bedzie w przyszlosci. predzej reklama sie zadowolę niz trafie na dobry film w okresie swiatecznym kórego jeszcze nie widziałbym.

Ponk

mało dobrego
Rzeczywiście, zawiodła mnie tv przez święta. Widziałam tylko trzy fajne filmy. Z czego jeden poprawny, drugi dobry, a trzeci wyśmienity.
''Ostatni sprawiedliwy'' trochę mnie zawiódł, choć scenariusz Kurosawy to jednak dobra rzecz. ''Wróg publiczny'' mnie wciągnął :) Fajny film sensacyjny, z dobrą charakteryzacją Hackmana :)
Wyśmienitym filmem było ''Siedmiu wspaniałych''. Nie pierwszy raz ten film oglądałam, ale pierwszy raz pokolorowany :) No i nieodmiennie jest to jedyny western (od razu zastrzegam, że niewiele filmów z tego gatunku widziałam - nie przepadam), który tak mi się podoba. Klimat, ideały, obsada, scenariusz.. coś diametralnie innego niż Winnetou :)
Odnośnie tego, co będzie w tv.. widzę ciemność... widzę ciemność.. jak coś w programie wypatrzę, to dam znać.
Hmm.. tak się zastanawiam.. ''Rewolucja'' :) Ale tylko ze względu na grę aktorską, bo film słaby. Choć nagrodzony ;)))

Ponk

TV 3 regionalna
Masz rację Ponk. TV nie rozpieszcza nas. Ja znalazłem dość dobry sposób. Otóż w trójce regionalnej po godzinie 22 są codziennie emitowane przynajmniej dwa filmy . Można tam znaleźć coś dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones