Cześć
Może ktoś z Was pamięta (chyba) francuski film, sprzed ok 20-25 lat, gdzie bohaterami był gość o imieniu Alain i jego dziewczyna. Gość był płatnym zabójcą czy coś takiego i może to się wydawać dziwne, ale utkwiła mi w pamięci jedynie końcowa scena filmu. Mianowicie po strzelaninie czy czymś takim gość wiózł ranną dziewczynę Renaultem 5 do szpitala, jechał jak szalony i rozbił się o takie szlabany, barykady, remont drogi czy coś. W czasie zderzenia gość wyleciał z auta i dobrą chwilę sunął po asfalcie. Dziewczyna została w samochodzie, który dachował i został w pozycji na dachu. Następnie główny bohater podniósł się ostatkiem sił i patrzył na samochód i dziewczynę w środku. Renault po dłuższej chwili eksplodował, gość widząc to, upadł i to był koniec filmu, pojawiły się napisy końcowe. Film był w telewizji, ale nie był to chyba żaden znany hit. Nigdzie nie mogę znaleźć tytułu, szukałem nawet na imcdb po samochodzie, srebrne renault 5. Może ktoś też oglądał i przekaże chociaż wskazówki pomocne w odnalezieniu tytułu.

kamil202


Mają na IMCDB też Forum, co prawda po angielsku, ale choćby w googlu można przetłumaczyć pytanie, i zapytać tamtejszych użytkowników o ten film.
Może ludzie z innych krajów go skojarzą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones