Olivia Holt i Mason Gooding zmierzą się z zabójcą. Co wiemy o "Heart Eyes"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Olivia+Holt+i+Mason+Gooding+zmierz%C4%85+si%C4%99+z+zab%C3%B3jc%C4%85.+Co+wiemy+o+%22Heart+Eyes%22-156033
Olivia Holt i Mason Gooding zmierzą się z zabójcą. Co wiemy o "Heart Eyes"?
źródło: Getty Images
autor: Variety
Olivia Holt i Mason Gooding wkrótce spotkają się na planie filmu "Heart Eyes". Powstający dla Spyglass film zapowiadany jest jako oryginalne połączenie komedii romantycznej i horroru.

Co wiemy o "Heart Eyes"?


"Heart Eyes" ma być utrzymane w duchu takich filmów jak "Krzyk VI" czy "Noc Dziękczynienia". Akcja będzie toczyć się w Seattle, gdzie grasuje przerażający zabójca o pseudonimie Heart Eyes. Bierze on za parę dwoje pracowników, którym w walentynkowy wieczór przypadły nadgodziny. Bohaterowie będą musieli walczyć o życie.

Film wyreżyseruje Josh Ruben, który będzie pracował na podstawie scenariusza autorstwa Philipa Murphy'ego i Michaela Kennedy'ego.

Moja miłość do horrorów może rywalizować jedynie z moją miłością do komedii romantycznych. Jestem nieziemsko podekscytowany wyzwaniem, jakim będzie pożenienie ze sobą tych dwóch gatunków: brutalnego slashera i nostalgicznej komedii romantycznej – skomentował reżyser. 

Zobacz zwiastun filmu "Zatrzymać morderstwo"


Aktualnie filmografię Olivii Holt zamyka zrealizowany dla Prime Video horror "Zatrzymać morderstwo", w którym partnerowała m.in. Kiernan Shipce. Zobaczcie jego zwiastun: 35 lat po szokujących morderstwach trzech nastolatek morderca powraca w halloweenową noc. Siedemnastoletnia Jamie (Kiernan Shipka) ignoruje ostrzeżenia nadopiekuńczej matki i staje twarzą w twarz z zamaskowanym mordercą. Gdy dziewczyna rzuca się do ucieczki, przypadkiem przenosi się w czasie do 1987 roku, w którym zabójca zaatakował po raz pierwszy. Jest zmuszona do radzenia sobie w zupełnie obcych dla niej realiach lat 80., gdzie ramię w ramię ze swoją matką, wówczas nastolatką, stara się powstrzymać zabójcę i nie pozostać w przeszłości na zawsze.

Skąd znamy Masona Goodinga?

Masona Goodinga mogliśmy niedawno zobaczyć w filmach "Krzyk" i "Krzyk VI". W jego filmografii znajdziemy również takie tytuły jak "Nie patrz w dół", "Szkoła melanżu" czy serial "Twój Victor". Wśród zbliżających się produkcji z jego udziałem są m.in. prezentowany na tegorocznym festiwalu South by Southwes "Y2K" i komedia "Adult Best Friends".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones